Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Destinia.com
StayForLong
Etrip
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2021

Το δωμάτιο άνετο με θαυμάσια θέα. Η καθαριότητα καθημερινή. Η παραλία φροντισμένη με καθαρές πετσέτες κάθε μέρα. Το πρωινό πλούσιο, αυτό όμως που θέλει αρκετή βελτίωση είναι το πανάκριβο φαγητό στο εστιατόρια – γαριδομακαρονάδα με σάλτα κονσέρβα, απαράδεκτο. Το πάρκινγκ δύσκολο

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, xalkos
Ο/η Lichnos Beach Hotel Suites, General Manager του Lichnos Beach Hotel and Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Σεπτεμβρίου 2021

Τα σχόλια που αναφέρετε μας βοηθούν πραγματικά να εντοπίσουμε σημεία τα οποία χρήζουν βελτίωσης και σας ευγνωμονούμε για τα σχόλια αυτά.

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2021

Περάσαμε υπέροχα. Η θάλασσα πολύ καλή , ήρεμη όλες τις ημέρες των διακοπών μας, η εξυπηρέτηση παρα πολύ καλή . Όλοι ευγενείς . Τα δωμάτια ευρύχωρα. Παιδότοπος εξαιρετικός για τα παιδιά . Ιδανικό ξενοδοχείο για ξεκούραση . Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα .

Ευχαριστούμε, Evelynnikos
Ο/η Lichnos Beach Hotel Suites, General Manager του Lichnos Beach Hotel and Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Σεπτεμβρίου 2021

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε προκειμένου να μοιραστείτε τη πρόσφατη εμπειρία διαμονής σας στο ξενοδοχείο μας Lichnos Beach Hotel & Suites.

Είμαστε πραγματικά ευτυχείς που περάσατε όμορφα κοντά μας και πως εκτιμήσατε την ποιότητα της διαμονής και των παρεχόμενων υπηρεσιών.

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2021

Για 8η συνεχή χρόνια επισκεφτήκαμε το υπέροχο αυτό ξενοδοχείο που είναι συνώνυμο της απόλυτης χαλάρωσης! Η παραλία απίστευτη και ιδανική για παιδιά αφού δεν έχει ποτέ κύμα κ είναι πεντακάθαρη, το προσωπικό ευγενέστατο κ πάντα πρόθυμο να σε βοηθήσει. Τα κορίτσια της ρεσεψιόν ευγενέστατα κ πάντα με το χαμόγελο. Η Pr Αλεξάνδρα πάντα εκεί να σου δώσει πληροφορίες για τα πάντα ή ο,τι άλλο χρειαστει. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην υπέροχη κοπέλα του παιδότοπου, τη Φανή, η οποία εκτός από τον επαγγελματισμό της είναι ο κατάλληλος άνθρωπος για το πόστο αυτό. Ο μικρός μου ξυπνάει με το όνομα της κάθε πρωί. Χαχαχα
Το φαγητό υπέροχο! Το εστιατόριο ήταν γεμάτο κάθε βράδυ! Αυτό τα λέει όλα. Λατρέψαμε τα παραδοσιακά πιάτα ημέρας. Ο maître ευγενέστατος κ παρόν σε ό,τι χρειαστεί. Το πρωινό υπέροχο κ πλήρες. Πρόκειται για ένα ξενοδοχείο που παρά τις δυσκολίες της εποχής ανταποκρίθηκε πληρως στις προσδοκίες μας. Δεν είναι τυχαίο που η πλειοψηφία των πελατών επιστρέφει κάθε χρονιά. Θα γυρίσουμε Ισπανία σε λίγες μέρες αφήνοντας ένα κομματι της καρδιάς μας εκεί. Εις το επανιδείν.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, ntianalamp

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο δεν ανταποκρινόταν στις προσδοκίες μας , η τιμή του σε σχέση με την παροχή του ήταν εκτός πραγματικότητας . Το πάρκινγκ απλά ανύπαρκτο . Το δωμάτιο σχετικά καλό , μεγάλο και δίπλα στην παραλία , αλλά θύμιζε εποχή 1990 . Το φαγητό απλά απαράδεκτο . Το Servis στην παραλία για γέλια , αλλά η παραλία καλή .

1  Ευχαριστούμε, Roving64786556287
Ο/η Lichnos Beach Hotel Suites, General Manager του Lichnos Beach Hotel and Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Αυγούστου 2021

Δεχόμαστε καλοπροαίρετα την κριτική σας, όσο αρνητική κι αν είναι, τα σχόλια που αναφέρετε μας βοηθούν πραγματικά να εντοπίσουμε σημεία τα οποία χρήζουν βελτίωσης και σας ευγνωμονούμε για τα σχόλια αυτά.

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επίγεια απόλαυση 5 αστέρων λοιπόν…
Να ξεκινήσω λέγοντας πως η παραμονή μας ήταν στις beachfront suites , οι οποίες είναι τόσο καλά κατασκευασμένες που δεν ακούς τον διπλανό σου, κάτι που είναι μόνιμο παράπονο …εκτός ίσως όταν αδειάζει το τζακούζι των από πάνω, αλλά οκ, πόσο συχνά να συμβεί αυτό… έχεις τις ξαπλώστρες σου τις αριθμημένες που δεν χρειάζεται να ανησυχείς για το τι ώρα θα πας και αν τις βρεις , πάντα ύπαρχουν συνάνθρωποι που θέλουν προνόμια οπως οι μπροστινες σειρες καθισμάτων χωρις να έχουν ανταποδώσει τα ανάλογα,με τα παιδιά της παραλίας να είναι πάντα διαθέσιμα να βοηθήσουν και με με μια φυσική συστολή και Ευγενεια όπως αυτή του Δημήτρη! Να μιλήσω για την καθαριότητα , άψογη καθημερινή και συνεχή, η δε Κυρία που εξυπηρετεί τα Δωματια 11.. είναι ευγενέστατη χαμογελαστή πάντα και πρόθυμη να εκπληρώσει ότι ζητήσεις. Το μπαρ είναι καλά τοποθετημένο με τέλεια θέα ενώ το εστιατόριο είναι καταπληκτικό, με πολύ και καλό φαγητό, να μην μιλήσω για τα φρούτα ελληνικά και εξωτικά, ότι ποθεις…σε δυο επίπεδα με σερβιτόρους που ενδιαφέρονται για το πως πέρασες την μέρα σου και πως μπορούν να σε ξεκουράσουν περισσότερο, πάντα με χαμόγελο , αυτό το γλυκό χαμόγελο της Ματίνας!!! Η θάλασσα είναι ότι καλύτερο υπάρχει, κρύσταλλενια , φανταστική θερμοκρασία, αστραφτερή… έρωτας!!! Σίγουρα θα ξαναγυρίσουμε για την απόλυτη ξεκούραση που προσφέρετε!!!
Α, να μην ξεχάσουμε τον Κύριο που ασχολείται με την καθαριότητα του πρασίνου- γκαζόν, άοκνη ολοήμερη η προσπάθεια του…. Και φυσικά τις ευγενικές παρουσίες της reception!

Ευχαριστούμε, zoko03
Ο/η Lichnos Beach Hotel Suites, General Manager του Lichnos Beach Hotel and Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2021