“Γευστικη εμπειρια”
Κριτική για: Delizie

Delizie
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Χρειαζεται οπωσδηποτε κρατηση. Απιστευτη εμπειρια.Τρομερο ριζοτο μανιταριων, παπαρδελες με μοσχαρι,στρατσινατι γκοργκοτζολα και rib eye.Δεν πιστευα ποτε οτι σε ενα τοσο τουριστικο μερος και τοσο τουριστικο σημειο θα τρωγαμε τοσο καλα.Το delizie πιστευω πως ανεβαζει πολυ τον πυχη.Με λιγα λογια ΦΟΒΕΡΟ.

Ευχαριστούμε, 96artemisn

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο γευμα.....Το καλυτερο σκορδοψωμο που εχω φαει.Καρπατσιο μοσχαρι,καπελετι,στρατσινατι,τορτελονι,ριγκατονι τσοριθο.Πολυ ωραιο σερβις

Ευχαριστούμε, 235eleftheriad
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλη ποικιλία από νόστιμα πιάτα και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό.
Στα αλήθεια δεν περιμένει κανείς να βρει τόσο ποιοτικό εστιατόριο σε ένα τόσο τουριστικό μέρος.

Ευχαριστούμε, dinalakki
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021

Πήγαμε με την κοπέλα μου κ δεν ξέραμε τι να προτοδιαλεξουμε !!!!!!Τελικά πήραμε παπαρδελες με μοσχαρι, ριζότο μανιταριών, άραντσινι με γαρίδες και σαλάτα delizie Απλά εκπληκτικά!!!!! Είναι πολύ καλό για την Παργα να έχει τόσο καλό φαγητό !Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα.

Ευχαριστούμε, 1.233.444.455
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021

Πολύ νόστιμο κινοτο κοτόπουλο,τέλειο καπελετι με γκουαντσιαλε.Ειμαι δύσκολη με το φαγητό και παρόλα αυτά μου άρεσε πάρα πολύ.Πολυ καλό σέρβις και ωραία θέα......Θα το ξαναεπισκευτω πάλι.

Ευχαριστούμε, _M5221DZ

Delizie: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάργα, Περιοχή Πρέβεζας

Delizie: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!