“Φανταστικά !!”
Κριτική για: Taverna Tolis

Taverna Tolis
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικά μπορώ να πω, πως δεν ηξερα ότι είναι ένα από τα καλύτερα εστιατόρια ( σε γεύση και εμφάνιση πιάτου ) της Συμη ο “Tolis”.
Εγω και το αγόρι μου μείναμε κατά ενθουσιασμένοι, ήταν όλα φανταστικά !!
Το συνιστώ ανεπιφύλαχτα !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2023
Ευχαριστούμε, Sherpa22836798434

Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικό προσωπικό, νόστιμο φαγητό σε καλές τιμές για Συμη. Ωραία τοποθεσία πάνω στη θάλασσα στο πεδι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, U8964TM_
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2022

Οι γνωστοί ενος μαγαζιού το ανεβάζουν πάντα στα ύψη (σούπερ, υπέροχο, κλπ),οι κακοπροαίρετοι ή ανταγωνιστές συνήθως το "θάβουν (άθλιο, βρώμικο, κλπ)...το πιο συνηθισμένο είναι οτι η αλήθεια είναι κάπου στη μέση..λοιπόν στου "Τόλη"το φαγητό είναι σχετικά καλό αλλά κάπως οπισθοδρομικό...χωρίς "ταυτότητα" (ζητήσαμε ταραμοσαλάτα και μας εφεραν τη "ροζ", που είχα να τη δω πολλά χρόνια να υπάρχει σε μαγαζί...ξέρετε απο 5λιτρους κουβάδες του εμπορίου...τέλος πάντων)..
Σέρβις απο εναν ευγενικό νεαρό αλλά...αργόσυρτο, σε ώρα που δεν είχε πελάτες..τιμές λίγο τσιμπημένες, φέρνουν και απόδειξη και κέρασμα...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2022
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, Ilias P
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική κουζίνα πεντακάθαρη μιας και είναι μια από τις συνήθειες μου να παρατηρώ την καθαριότητα της κουζίνας ..φάγαμε συμιακο γαριδάκι και καλαμάρι φρέσκο ήταν πεντανόστιμα και πολύ καλή σχέση ποιότητας τιμής ...νομίζω ότι αυτό το μαγαζι είναι το αντιπροσωπευτικό του ελληνικού καλοκαιριού

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, L7953PS_
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2019

Το φαγητό ήταν ικανοποιητικό αλλά όχι κάτι το αξέχαστο. Οι μπύρες εν μέσω καύσωνα απλά δροσερές Στο Πέδι υπάρχουν μόνο 2 ταβέρνες (στην άλλη δεν φάγαμε) και αυτό δεν βοηθά να βελτιώνεσαι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, vassilisp2013

Taverna Tolis: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Taverna Tolis: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!