“Εξερετικο”
Κριτική για: Trata Trawler Taverna

Trata Trawler Taverna
Περιγραφή: ΤΡΑΤΑ
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2023

Εξαιρετικη κουζινα, φρεσκο ψαρι, το καλυτερο ψησιμο δεν εχω ξανα φαει καλυτερο ,ωραιοι ανθρωποι και το καλυτερο σερβις

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, Thekla Z

Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2022

Καθόλου καλή εξυπηρέτηση μικρές μερίδες για τα χρήματα που ζητάνε συν ότι μας είχανε φέρει τα ορεκτικά και δεν έφεραν καν πιρουνια και έπρεπε εμείς να πούμε ότι δεν έχουμε γιατίδεν μας ρώτησαν καθόλου αν θέλουμε και κάτι άλλο.... απαράδεκτο δεν θα το προτιμήσω αν ξαναπαω Σύμη υπάρχουν πολύ καλύτερα

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, _F9385DY
Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα καλύτερα εστιατόρια στη Σύμη. Ο κύριος που μας εξυπηρέτησε ήταν ευγενέστατος και πολύ πρόθυμος να μας εξυπηρετήσει σε οτιδήποτε χρειαζόμασταν ακόμη και όταν ήταν γεμάτο το μαγαζί. Το φαγητό ήταν γευστικότατο και απολαύσαμε όλα τα πιάτα με διαφορά το συμιακο και το χταπόδι όπου ξεπέρασαν κατά πολύ τις προσδοκίες μας. Επισκεφτείτε το ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Φωτεινη Γ
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2021

Τέλειο φαγητό και εξυπηρέτηση. Δοκιμάσαμε τα θαλασσινά του και ενθουσιαστήκαμε. Δοκιμάστε το ψητό χταπόδι και το τηγανητό καλαμαράκι, μας έμεινε αξέχαστο.. Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, eleftheriaf2020
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2021

Για άλλη μια φορά στην Συμη περάσαμε στο ωραιότερο εστιατόριο, που είναι κοντά στο λιμάνι της Σύμης, ένας πολύ ωραίος χώρος που σφίζει από ζωη. Το φαγητό πεντανόστιμο, φάγαμε είδη ψαρικών, αστακομακαρονάδα, καλαμάρι, χταπόδι ψητό, τα ωραιότερα μπαρμπουνάκια.. Επίσης, το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό… Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, anna k

Trata Trawler Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μακρύγιαλος, Περιοχή Πιερίας

Σύμη, Δωδεκάνησα
Σύμη, Δωδεκάνησα

Trata Trawler Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!