“Υπέροχο ...”

Εύρος τιμών: 3 € - 14 €
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2022

Υπέροχο μέρος να πιείτε ένα υπέροχο και πετυχημένο καφέ με υπέροχα χειροποίητα ψωμάκια από την γλυκιά και δοτική Μάρθα. ....όλα φτιαγμένα με αγάπη όπως μου έλεγε και αυτό είναι ο πρώτος λόγος επιτυχίας της.
Σίγουρα θα είμαι εκει κάθε φορά που θα είμαι

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, _J9254TC

Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2021

Όμορφο καφέ με την φιλόξενη Μάρτα οικοδέσποινα.
Πήγαμε για πρωινό καφέ που τον σερβίρει με νοστιμότατα μπισκοτάκια. Δοκιμάσαμε κ τα σάντουιτς με χειροποίητο ψωμί κ φρέσκα υλικά. Ευχαριστούμε Μάρτα!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, despina4
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

Ενα πολυ ωραιο καφε στο κεντρο της Σύμης που μου κρατησε πολυ καλη συντροφια στις διακοπες μου, απο το πρωι, με καταπληκτικο πρωινο εως το βραδυ, με εξαιρετικα κοκτειλ! Πολυ φιλικο και εξυπηρετικό προσωπικό!

Ευχαριστούμε, piimari
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφος χωρος με ωραιο πρωινο κ πολυ καλο καφε!!!!!οσο για το προσωπικο πολυ φιλικο κ εξυπηρετικο!!!!πολυ καλο κ για βραδινη χαλαρη εξοδο με ενδιαφερουσες επιλογες στα κοκτειλ!!!αξιζει το σαντουιτσ με ψρεσκο ψωμι!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, mahtai2019
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2018

Πρωτη φορα μου χρεωσαν λιγοτερο από τον τιμοκαταλογο το κρουασαν επειδή ηταν πιο ξεροψημενο από ότι επρεπε ! Ωραιο πρωινο και ευγενικο προσωπικο

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, 261antonisg

Mediterraneo Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Mediterraneo Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!