“Καλό φαγητό, λίγο τσιμπημένες οι τιμές”
Κριτική για: Εστιατόριο Nireus

Εστιατόριο Nireus
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2021

Το φαγητό ήταν αρκετά γευστικό. Παραγγείλαμε καλαμαράκια, μακαρονάδα θαλασσινών και μπριζόλα χοιρινή. Μάλιστα, επειδή τα καλαμαράκια ήταν παραψημένα ζητήσαμε να αλλαχθούν και το έκαναν αμέσως με μεγάλη προθυμία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
    • Ποιότητα
1  Ευχαριστούμε, sk_maria_97

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021

Καθίσαμε να φάμε αλλά ο ιδιοκτήτης μας είδε από μακριά και έστειλε τον υπάλληλο να μας σηκώσει καθότι το φαγητό...είχε τελειώσει! Μεσημέρι με καύσωνα 35+ βαθμούς! Όταν ζητησαμε να καθίσουμε έστω να πιούμε κάτι ή να φάμε καμία σαλάτα αν υπάρχει η απάντηση δεν άλλαξε. (μείναμε με την απορία πως γίνεται το εστιατόριο ενός ξενοδοχείου να έχει ξεμείνει από φαγητό)

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Z3814UGanastasiap
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε 14:40, 14/7, ημέρα Τετάρτη, να κάτσουμε για φαγητό και μπύρα και μας "διώξανε", γιατί λέει ξεπούλησαν τα πάντα και το αφεντικό είπε ΤΕΛΟΣ. Τουρισμός 2021!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, michalisg2014
Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Προτειμαμε αυτό το εστιατόριο εδώ και 7 χρόνια. Βολικη τοποθεσία με τέλεια θέα, δροσερο και άνετο, δίπλα στο κύμα. Μπραβο για την εξυπηρέτηση! Λογικές τιμές και μεγάλες μερίδες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, NFratzeskos
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2018

Πήγαμε μαζι με φιλικό ζευγάρι,για βραδινό,έχοντας και μια καλη εντύπωση για το φαγητό τους.Η τοποθεσια του,ειναι πολυ προνομιούχα,δίπλα στη θάλασσα,ακούγοντας το κύμα να σπάει δίπλα μας.
Το service του καλό,αλλά δυστυχώς,δεν ξέρω αν έτυχε σε μας και οι τέσσερις μερίδες που παραγγείλαμε,δεν τρωγοντουσαν.Οι δυο μπριζόλες μισοκαμένες και η σπεσιαλιτέ του καταστήματος,δεν τρωγόταν.Η δε άσχημη μυρωδιά που μας ερχόταν,είδαμε οτι προερχόταν απο ενα κάδο απέναντι μας,του καταστήματος,όπου πετούσαν οι σερβιτόροι τα αποφάγια των πελατών.Στην παρατήρηση μας,η απάντηση του σερβιτόρου,ηταν πως έτσι τους βόλευε.
Σίγουρα μας άφησε όχι και καλη εντύπωση και δεν πρόκειται να το ξανά επισκεφτούμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Fofi K

Εστιατόριο Nireus: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μακρύγιαλος, Περιοχή Πιερίας

Εστιατόριο Nireus: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!