“Από τα πιο χάλια μέρη για πρωινό”
Κριτική για: Yacht Cafe

Yacht Cafe
Εύρος τιμών: 1 € - 40 €
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2019

Σε μια ημερήσια μας εκδρομή στην πανέμορφη συμη αποφασίσαμε να κάτσουμε στο συγκεκριμένο μαγαζί λόγω θεας , δυστυχως το Service ήταν εξίσου κακό όσο και το πρωινό το οποίο ήρθε με καθυστέρηση τα αυγα ήταν μέσα στο λάδι και δεν ήταν καν ολοκληρωμένο σαν πιάτο διότι μας έφερε τις βάφλες οι οποίες ήταν αψητες κ ανοστες μετά από ώρα σκέτες !!!
Ζητήσαμε μέλι εστω να τις φάμε και όταν μας το έφερε μας απαντησε και με ύφος πως δεν μαγειρεύει αυτή στην κουζίνα όποτε δεν φταίει Γιά την αργοπορία.
Ότι χειρότερο δεν το συνιστώ σε κανέναν εκτός κ αν θέλεις να πιεις ένα γρήγορο καφέ κ αυτός σίγουρα θα αργήσει να έρθει γιατί έχει ένα άτομο service.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
4  Ευχαριστούμε, Anna_Para12
Ο/η fotisfotf, Ιδιοκτήτης του Yacht Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή κυρία Άννα,

λυπούμαστε πολύ για την συμπεριφορά του προσωπικού μας. Δυστυχώς υπήρξε μια λάθος συνεννόηση μεταξύ της κοπέλας που δούλευε ως σερβιτόρα και του μάγειρα στην κουζίνα. Ως υπεύθυνος για το προσωπικό μπορώ να σας βεβαιώσω ότι επιμελήθηκα της υπόθεσης και πλέον έχουμε νέο προσωπικό που θα χαρούν να σας εξυπηρετήσουν σε περίπτωση που επισκεφθείτε ξανά το νησί μας.

Φώτης

Η κριτική γράφτηκε 9 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χώρος.. πολύ καλή εξυπηρέτηση! Πολύ νόστιμα φαγητά! Καλές τιμές για τα προϊόντα που προσφέρει! Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, VanaG32
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο περιβάλλον και θέα ιδανικό για όλες τις ώρες με τέλειο καφέ και γευστικά φαγητά σε προσιτές τιμές ! Φιλικό προσωπικό . Σίγουρα ενα από τα μέρη που πρέπει να επισκεφθείς όταν φθάσεις Σύμη !!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, Lina K
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι ένα από τα αγαπημενα μας καφέ. Κι αυτο γιατι μας υποδεχεται ενας εξαιρετικός οικοδεσπότης, ο Φώτης ,γιατι απολαμβανουμε πολυ ωραιο καφε ή ποτο,σε μια υπεροχη ατμοσφαιρα....τοσο το πρωι όσο και το βραδυ...Ιδιαίτερα ρομαντικη ατμοσφαιρα το βραδακι πλάι στο κυμα ...εκτος απο αυτο Φώτη τρελαινομαι για τη σοκολατοπιτα με παγωτο.....συντομα θα απολαυσω ακομη μια......Μπραβο Φωτη

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2017
3  Ευχαριστούμε, Χαρουλα Μ
Η κριτική γράφτηκε 25 Σεπτεμβρίου 2016

Ωραιο cafe με πολυ ευγενικο και εξυπηρετικο προσωπικο παντα ευγενικο και με χαμογελο ,δοκιμασαμε το πρωινο με αβγα τηγανητα και μπεικον που ητανε πολυ καλο 6 ευρω ομως χωριστα καφες ο οποις ητανε και αρκετα καλος οπως και ο φρεσκοστυμενος χυμος πορτοκαλι

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Sofianafpi

Yacht Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μακρύγιαλος, Περιοχή Πιερίας

Yacht Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!