Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 9:30 μ.μ.
Αποθήκευση
Τέλειο Μαγαζι

803tasosk
Παραμυθένιο μαγαζί...

Η κριτική έγινε: 7 Οκτωβρίου 2020
tsampikah2020

Υπέροχο μαγαζί , φανταστικά Αρώματα και η εξυπηρέτηση πάντα φιλική και με το χαμόγελο .Οτι καλύτερο σε Αρωματα στο νησί.

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, 803tasosk
Ο/η efi d, Ιδιοκτήτης του Aromaterie, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας!!! Είμαστε εδώ να σας αρωματίζουμε με τα αγαπημένα σας αρώματα !!!

Η κριτική έγινε: 7 Οκτωβρίου 2020

Υπέροχα αρώματα όλων των κατηγοριών, όμορφα χειροποίητα σαπούνια πολύ καλό μαγαζί και πολύ καλή εξυπηρέτηση, φιλικοί και ευγενικοί !!!

Ευχαριστούμε, tsampikah2020
Ο/η efi d, Ιδιοκτήτης του Aromaterie, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Οκτωβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ πολύ για τόσο καλά σας λόγια !!! Με χαρά θα σας ξαναδούμε !!!

Η κριτική έγινε: 29 Σεπτεμβρίου 2020

Ψωνισαμε τα αρωματα μας σε πολυ οικονομικές τιμές! Ήταν ολόϊδια με τα γνήσια και κράτησαν πολυ περισσότερο! Η εξυπηρέτηση φοβερή! Ξέρουν τη δουλειά τους. Μπράβο! Θα ξαναπάμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, Happylife1313
Ο/η efi d, Ιδιοκτήτης του Aromaterie, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς !!! Μας κάνετε πιο δυνατούς !!!

Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ικανοποιημένη από όλα τα προϊόντα και το σημαντικότερο είναι ό,τι έχουν μεγάλη διάρκεια...η καλύτερη aromaterie του νησιού μας

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Sevasti_G_1992
Ο/η efi d, Ιδιοκτήτης του Aromaterie, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα όμορφα σας λόγια !!!
Σας περιμένουμε με χαρά !!!

Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2020

Από τη βιτρίνα ακόμη, θαυμάζεις την αισθητική αυτού του μαγαζιού. Ποιοτικά αρώματα-μεγαλης διάρκειας. Έκανα δώρο σε μια φίλη άρωμα με κρεμα κ δεν πίστευε το αποτέλεσμα!
Η κοπέλα ιδιαίτερα εξυπηρετική κ ευγενική σε καταλαβαίνει κ μαντεύει απόλυτα τις νότες αρωμάτων που ζητάς!
Για να είμαι ειλικρινής δεν έχω επισκεφτεί άλλο κατάστημα παρόμοιου τύπου γιατί είμαι απόλυτα ευχαριστημένη.

Ευχαριστούμε, Cruiser533667
Ο/η efi d, Ιδιοκτήτης του Aromaterie, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική σας ! Τα όμορφα λόγια σας ειναι η ηθική μας ανταμοιβή !!!
Πάντα εδώ για να σας αρωματίζουμε !