Απόλαυση στη Ρόδο!

Taso thank you!!!!

Η κριτική έγινε: 24 Μαΐου 2020
John_Apostolo

Η κριτική έγινε: 25 Μαΐου 2020

Παρόλο το φόρτο εργασίας και την καθυστέρηση του αεροπλάνου, υπήρχε πολύ καλή εξυπηρέτηση με χαμόγελο και ευγένεια. Επίσης παρέχουν πολύ καλές τιμές ακόμη και για το μήνα Αύγουστο! Το αυτοκίνητο ήταν σε αριστη κατάσταση και πολύ καθαρό!! Γυρίσαμε όλο το νησί και περάσαμε υπέροχα χάρη στις συμβουλές τους! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΑΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΜΟΝΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 222anastasian
Η κριτική έγινε: 24 Μαΐου 2020

Νοικιασαμε για 5 ημερες,τιμες πολυ καλες για την περιοδο του νησιου,με αμεση και φιλικη εξυπηρετηση!!!!Τασο ευχαριστουμε πολυ για την βοηθεια σου και για τις συμβουλες που μας εδωσες για το νησι!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, John_Apostolo
Η κριτική έγινε: 24 Μαΐου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αψογη εξυπηρέτηση,αρτια συνεργασία και πάρα πολύ καλές τιμές.Τα μέλη της εταιρίας ήταν πολύ εξυπηρετικά και μου πρόσφεραν μια ολοκληρωμένη προσφορά Συνιστώ ανεπιφύλακτα...!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 506christinag
Η κριτική έγινε: 24 Μαΐου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μια εταιρια φιλικη κ εξυπηρετικη. Μας απαντουσε σε πολυ συντομο χρονικο διαστημα , μας διευκολυνε στον τοπο παραλαβης παραδοσης, ευκολη κ ασφαλεις η πληρωμη. οτι συνεννοηθηκαμε απο την αρχη για τους ορους κ τις ασφαλειες αυτο κ εγινε χωρις να εμφανισει μετα παραπανω ποσα. μικρη εγγυηση σε σχεση με τις μεγαλες εταιριες του χωρου αυτου. ευγενικο προσωπικο , μας βοηθησε με ολες τις πληροφοριες π χρειαστηκαμε ! προτινω ανεπιφυλακτικα το γραφειο αυτο. Leon ευχαριστουμε πολυ για τις υπηρεσιες σας !

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, stamatiag