“Cool!”
Κριτική για: Santa Marina Rhodes

Santa Marina Rhodes
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2017

Πήγαμε απόγευμα για κοκταίηλ πριν επισκεφτούμε την Πόλη. Είχε πολύ λίγο κόσμο και πραγματικά το ευχαριστηθήκαμε! Η τοποθεσία είναι υπέροχη!! Τα κοκταίηλ εξαιρετικά! Πολύ όμορφος χώρος, εξαιρετικό service! Σίγουρα θα ξαναπάω!

Ευχαριστούμε, vicky f

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ κοντα στην πολη της Ροδου ευκολα προσβασιμο κ με αψογο σερβις.....πολυ νεοι κ νεες αλλα κ ποιοτικοι μεγαλυτεροι!!!!!Η μουσικη εδενε στον χωρο χωρις να σε κουφαινει!!!!!!Το εστιατοριο με ανοιχτη κουζινα πολυ καλο οπως κ ολοι οσοι ασχολουνται για να σε εξυπηρετησουν

Ευχαριστούμε, Giorgos C
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ διαφορετικό beach bar για τη Ρόδο. Πολύ όμορφη τοποθεσία και προσεγμένο μαγαζί, με καλή εξυπηρέτηση και όμορφο κόσμο!

1  Ευχαριστούμε, imponovo
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε βράδυ και το μέρος ήταν μαγευτικό. Φοβερή διακόσμηση, εξαιρετικό προσωπικό και νομίζεις ότι βρίσκεσαι σε τροπικό νησί. Το μενού έχει μεγάλη ποικιλία και τιμές για όλα τα πορτοφόλια. Το μπέργκερ ήταν μεγάλο και το μπιφτέκι του ήταν πολύ ζουμερό.
Μεγάλη ποικιλία σε αρωματικά κοκτέιλς.

Ευχαριστούμε, PanFei
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εκτός απο τη κοπέλα που σε υποδέχεται για να σε βοηθήσει σε ποιο τραπέζι θα κάτσεις όλοι οι υπόλοιποι υπάλληλοι ειναι απλά για γέλια .....ο μάγειρας να βρίζει ασταμάτητα τους βοηθούς του και να τους κάνει υποδείξεις,ένας άλλος που δεν ξέρω ποια ακριβώς ειναι η θέση του να κάθεται σε διπλανό τραπέζι κ να φωνάζει δυνατά καθώς μιλάει στο κινητό τηλέφωνο.
Το νεαρο σε ηλικία σερβιτόρο ο οποίος ήταν ειρωνικός χωρίς κάποιον ιδιαίτερο λόγο απο την αρχή που καθίσαμε στο τραπέζι ,με αποκορύφωση στο τέλος όπου ζητήσαμε το λογαριασμό δεν μας έφερε απόδειξη και όταν πληρώσαμε κράτησε τα ρέστα για φιλοδώρημα χωρίς καν να μας τα φέρει στο τραπέζι αγνοώντας μας επιδεικτικά .

Δεν ξέρω αν ήταν η στιγμή η ειναι συνέχεια έτσι πάντως δεν θα το επισκεφτούμε ποτέ ξανά.

Το φαγητό μέτριο όχι κάτι το ξεχωριστό .

Ευχαριστούμε, John V

Santa Marina Rhodes: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος
Ρόδος, Δωδεκάνησα

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος
Καλλιθέα, Ρόδος

Καλλιθέα, Ρόδος
Ρόδος, Δωδεκάνησα

Santa Marina Rhodes: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!