“Τελειο”
Κριτική για: Houston

Houston
Κουζίνες: Kαφέ
Περιγραφή: Το "καφεζαχαροπλαστείον Houston" αποτελεί ένα από τα πιο δημοφιλή παραδοσιακά καφενεία της Ελλάδας αλλά και ένα από τα πιο αγαπημένα στέκια της Πάτμου. Έθιμα, προϊόντα από όλη την Ελλάδα αλλά και πάνω από 60 χρόνια ιστορίας σας περιμένουν να τα εξερευνήσετε στο ξεχωριστό νεοκλασικό κτίριο στη κεντρική πλατεία της Σκάλας.
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι τελειο για πρωινο, μεσημεριανο, βραδυνο. Σερβιρει εξαιρετικο καφε, φιλικο προσωπικο, καλες τιμες για το νησι.

Ευχαριστούμε, ZAHO25
Ο/η Giowild10, Ιδιοκτήτης του Houston, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Αγαπητέ επισκέπτη,
Ευχαριστούμε θερμά για την εξαιρετική σας αυτή κριτική.
Τα σχόλια σας για την ποιότητα των υπηρεσιών μας είναι ιδιαιτέρως κολακευτικά και μας γεμίζουν με ευχαρίστηση.
Ελπίζουμε να σας υποδεχθούμε σύντομα ξανά στον χώρο μας.
Φιλικά,

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2020

Η εξυπηρέτηση ήταν γρήγορη και το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο. Πήγαμε για πρωίνο φάγαμε στραπατσάδα Houston και αυγοφέτες με μέλι και κανέλα ηταν εξαιρετικά και πεντανόστιμα και τα δύο, το ίδιο και 2 φυσικοί χυμοί που πήραμε. Το ξανά επισκεφτήκαμε βράδυ για γλυκό πήραμε μια σοκολατόπιτα με παγωτό και ένα τσιζκεικ τα οποία ηταν υπέροχα. Νομιίζω επιβάλλεται η επίσκεψη του εαν βρίσκεστε στο νησί και λόγο της ιστορίας του.

Ευχαριστούμε, gio_dim21
Ο/η 654giannisk, Owner του Houston, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουλίου 2020

Αγαπητέ Γιώργο,

Σε ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για την εξαιρετική σου κριτική και για τη σύσταση σου για το κατάστημα μας!

Μας τιμούν ιδιαίτερα τα σχόλια σου, τόσο για τα προϊόντα, όσο και για τις υπηρεσίες μας και ελπίζουμε να σε υποδεχτούμε σύντομα εκ νέου στο χώρο μας, προκειμένου να δοκιμάσεις τους παραδοσιακούς μας μεζέδες και να σου προσφέρουμε ξανά μια ευχάριστη εμπειρία.

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο καφέ στην πλατεία της Σκάλας. Το επισκεφτήκαμε 2 φορές, μία για πρωινό και μια το βραδάκι. Υπέροχο πρωινό με φρέσκα προϊόντα και πεντανόστιμους μεζέδες το βραδάκι. Το σέρβις και τις 2 φορές ήταν εξυπηρετικοτατο και οι τιμές ικανοποιητικές.

Ευχαριστούμε, poly0410

Αγαπητή Πολίνα,

Σε ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα λόγια και την εξαιρετική σου κριτική!

Μας τιμούν ιδιαιτέρως τα πολύ όμορφα σχόλια σου για τα προϊόντα και το προσωπικό μας και χαιρόμαστε που το κατάστημα μας, αποτέλεσε μια ευχάριστη νότα στις διακοπές σου καθ' όλη τη διάρκεια της ημέρας.

Ανυπομονούμε να σε υποδεχτούμε εκ νέου σύντομα στο χώρο μας, προκειμένου να δοκιμάσεις τα παραδοσιακά ροφήματα και γλυκά μας.

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικές επιλογές για μεσημεριανό φαγητό. Δροσερές-πεντανόστιμες σαλάτες και όμορφες επιλογές στον κατάλογο. Δοκιμάσαμε για πρώτη φορά τα ελληνικά αναψυκτικά 3cents που μας εντυπωσίασαν. Εξαιρετικά ευγενικό προσωπικο.

Ευχαριστούμε, Skmar97

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε θερμά γι' αυτή την εξαιρετική κριτική!

Τα σχόλια σας για το φαγητό και τα προϊόντα μας, μάς τιμούν και μας ευχαριστούν ιδιαιτέρως!

Επίσης, σας διαβεβαιώνουμε πως όλα τα μέλη της ομάδας μας θα λάβουν τα εύσημα που τους αναλογούν μετά τα κολακευτικά σας λόγια.

Τέλος, ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε. εκ νέου στο χώρο μας, προκειμένου να ανακαλύψετε κι άλλες ευχάριστες "εκπλήξεις" στον κατάλογό μας.

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μια καλή επιλογή για πρωινό και τον καφέ σας στην πλατεία της Σκάλας. Ευγενικό προσωπικό. Καλό πρωινό , σχετικά καλός καφές , καλό για παρέες με παιδιά .

1  Ευχαριστούμε, Xristos_Katsabas
Ο/η Giowild10, Ιδιοκτήτης του Houston, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουλίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη, ευχαριστούμε θερμά για τον χρόνο που αφιερώσατε για αυτή την κριτική. Τα σχόλια σας είναι ιδιαιτέρως τιμητικά και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε τον καφέ, το πρωινό και την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας.
Παρόλα αυτά θα μας βοηθούσε ιδιαίτερα εάν μας στέλνατε μια πιο αναλυτική περιγραφή σε σχέση με την επίσκεψη σας στο info@houston.gr καθώς ενώ τα σχόλια σας είναι ιδιαιτέρως θετικά η βαθμολογία σας είναι στα επίπεδα του μέτριου.
Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την βοήθεια σας και θα χαρούμε να σας υποδεχθούμε σύντομα ξανά στον χώρο μας ώστε να δοκιμάσετε και τα εκλεκτά μεζεδάκια μας.

Houston: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Houston: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!