Υπέροχη εκδρομή

Ο Ιάκωβος μας χάρισε μια εξαιρετική εμπειρία. Άψογος επαγγελματίας. Υπέροχες οι παραλίες που... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2021
117kiriakip
Αξίζει 100% , συναρπαστική εμπειρία !!!!

Αν κι αφήσαμε την τελευταία μέρα μας στο νησί να κάνουμε αυτή την υπέροχη ημερήσια εκδρομή , δεν... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2021
koufalakis_michel
Ρόδος (Χώρα), Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2021

Μια εκδρομή που μένει αξέχαστη όχι μόνο για τα μέρη που βλέπεις αλλά κυρίως για την εξυπηρέτηση του πληρώματος!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, chrysiida_k
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2021

Μια εκδρομή που αξίζει τα λεφτά της (30€ το ατομο) καθότι ο φιλικότατος Ιάκωβος και το πλήρωμα του σε πηγαίνει με ασφάλεια στις καλύτερες κοντινές παραλιες και στα νησάκια Αρκιους και Μαραθι...πολύ ωραία μουσική καθ όλην την διάρκεια του ταξιδιού και πολύ καλό κλίμα.

Ευχαριστούμε, 592panosk
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εκδρομή και εξυπηρέτηση αξίζει μέχρι και το τελευταίο ευρώ που δίνεις. Μπάνιο σε φοβερές παραλίες. Μην το χάσετε !!!!!

Ευχαριστούμε, Σταύρος Π
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2021

Υπέροχο ταξίδι..ο καπετάνιος ήταν άκρως φιλικός και εξυπηρετικος.
Είχε όλα τα προβλεπόμενα για τον covid 19 όπως και τα πρώτης ανάγκης νερό καρπούζι και κρασί καλοσωρισματος για το ταξίδι...
Ήταν πάντα παρών όταν ζητούσαμε κάτι και μάς εξυπηρετούσε..
Είχε από ipos έως τραμαμινες για την γυναίκα μου που ζαλιζοταν..
Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα..

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, GIORGOS_TARNARIS
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2021

Ήταν τα καλύτερα 30€ που έχω δώσει ποτέ στη ζωή μου!! Η εκδρομή ήταν φανταστική, ο Ιάκωβος με τους βοηθούς του πολύ ευγενεστατοι και με χιούμορ. Παρά το κύμα που είχε λόγω αέρα φτάσαμε με ασφάλεια, για αυτό λένε ο καλός ο καπετάνιος στην φουρτούνα φαίνεται. Το προτείνω ανεπιφύλακτα, είναι από τις εμπειρίες που σου μένουν αξέχαστες.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Efi T