“Εξαιρετική Ταβέρνα”

Leonidas
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2017

Φοβερά κρέατα, φοβερό σαγανάκι φλαμπέ. Τοποθεσία πολύ όμορφη. Τα παιδιά του service,εξαιρετικά.
Αξίζει κανείς να το δοκιμάσει.

Ευχαριστούμε, Yannis R

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2016

τοποθεσια ιδανικη,θεα φανταστικη,παιδακια ονειρο ,πιατα πολυ καλα,σαλατες σουπερ,κρασακι γευστικοτατο

Ευχαριστούμε, atelinte
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2016

Επιστρέφοντας από την παραλία της Λάμπης παρατηρήστε το, είναι στην αυλή ενός μάλλον πρώην σπιτιού, με δέντρα!Αν και δεν μας δέχτηκαν με πολλή χαρά, στο τέλος μας εξυπηρέτησαν, βρίσκοντας μας τραπέζι. Οι γεύσεις απλές, με προσεγμένο ψήσιμο-μαγείρεμα και τα υλικά να μοσχοβολάνε! Δοκιμάστε δροσερή σαλάτα ντομάτα-κάπαρη,το σαγανάκι φλαμπέ, αν είστε περίεργοι και καλαμάρι στη σχάρα!Από κρεατικά σερβίρει τα κλασικά, εκτός απ τα κοψίδια που είναι γιγάντιες, ζουμερές, νοστιμες,χοιρινές πανσέτες.Οι τιμές του είναι φυσιολογικές,γύρω στα 20 ευρώ το άτομο.Δοκιμάστε οπωσδήποτε, τηλεφωνήστε κιόλας για κράτηση.

Ευχαριστούμε, whiteprovataki
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ακούγαμε και εμείς ταβέρνα Λεωνιδας, διαβάζαμε και μας πρότειναν την συγκεκριμένη ταβέρνα... Ε και βέβαια περιμέναμε πολλά περισσότερα .
Τίποτα απολύτως το ιδιαίτερο... Μια μέτρια ταβέρνα με τα απολύτως βασικά πιάτα και απλά με ωραια θεα. Μέχρι που φύγαμε αναρωτιόμασταν γιατί τόσος ντόρος για αυτό το μέρος...;;; Ίσως για την θέα; Μάλλον γιατί είναι σε πολυ καλό σημείο!
Φαγάμε χωριάτικη με ξινομυζήθρα, κολοκυθάκια βραστά, τζατζίκι, χοιρινή μπριζόλα και μπιφτέκια.
Αλλά και να θέλαμε να πάρουμε κάτι το πιο ιδιαίτερο και παραδοσιακό δεν είχε στο μενού της. Το προσωπικό ήταν γρήγορο, μόνο η κυρία που μας πήρε παραγγελία ήταν λίγο κρύα στη συμπεριφορά της! Δεν το προτείνουμε....

Ευχαριστούμε, ANGELIKI V
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για μεσημεριανό μετα το μπανιο και μείναμε έκπληκτοι για ακομα μια φορά!
Ολα πεντανόστιμα και καλομαγειρεμένα και σε πολυ καλές τιμες!
Τα μπιφτέκια και το σουβλακι κοτόπουλο τα καλύτερα που εχω φάει!
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!

Ευχαριστούμε, theo27

Leonidas: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κάμπος, Πάτμος
Πάτμος, Δωδεκάνησα

Leonidas: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!