“Τίμιο, value for money”
Κριτική για: Η Θεα Αρτεμις

Η Θεα Αρτεμις
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2021

Παραγγείλαμε Ριζότο με μελάνι σουπιάς (πολύ νόστιμο) και γεμιστό καλαμάρι (επίσης πολύ νόστιμο).. Καλή εξυπηρέτηση, ωραία τοποθεσία.. Μπορείτε να πάτε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Katerinatrx

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση παρότι μεσημέρι 15 Αύγουστου και ευγενικό προσωπικό! Δεν είναι απ τα γκουρμέ του νησιού αλλά μια κοινή ταβέρνα. Ήταν ευχάριστη έκπληξη η γαριδομακαρονάδα των 10 μόλις ευρώ, με 7 μεγάλες φρέσκιες γαρίδες! Επίσης ιδιαίτερα νόστιμη η ψαροσαλάτα! Τιμές αρκετά λογικές.

Ευχαριστούμε, 92captainrose
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020

Και ναι μας άρεσε πολύ!!! Το γεμιστό καλαμάρι στα κάρβουνα ήταν πεντανόστιμο! Μεγάλες μερίδες και ποικιλία φαγητών! Στον Μπλεφούτη θα απολαύσετε και την θάλασσα για μπάνιο! Γραφικό σημείο του νησιού!

Ευχαριστούμε, Maxboat2
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μετά το όμορφο μπάνιο, επισκεφτήκαμε αυτή την ταβέρνα με καλές συστάσεις, οι οποίες επιβεβαιώθηκαν. Πολύ ωραίο περιβάλλον με ευγενικό προσωπικό και νοστιμότατα φαγητά! Ό,τι δοκιμάσαμε ήταν υπέροχο με χάι-λάιτ το ριζότο με μελάνι σουπιάς. Φάγαμε 7 κυρίως θαλασσινών και κρεατικών, μια χωριάτικη και μια μελιτζανοσαλάτα και άλλα 2 ορεκτικά.
Ένα ούζο και 2 μπίρες. Όλα αυτά 92 ευρώ.
Στο τέλος μας κέρασαν και φέτες καρπουζιού.
Τίμιο μαγαζί!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, mitsaki_2016
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το σέρβις ήταν καλό. Μου κακοφάνηκε λίγο το γεγονός ότι ζητήσαμε 15.00 το μεσημέρι τηγανιτά κολοκυθάκια και μας είπε ότι "λόγω φόρτου εργασίας δεν τηγανίζουμε"έπειτα μας πρότεινε κολοκυθοκεφτέδες οι οποίοι προφανως, τι να πω και αυτοί δεν τηγανιζονται; Τέλος πάντων το σαγανάκι ήταν νόστιμο, η κολοκυθοκεφτέδες καμμένοι, το χταπόδι το ψητό καμμένο, επίσης και το καλαμάρι λάστιχο. Δεν κατάλαβα γεύση σε τίποτα. Βέβαια μπορώ να πω ότι πήραμε ψαροσαλάτα η οποία ήταν τέλεια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Xeniavl

Η Θεα Αρτεμις: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λέρος, Δωδεκάνησα
Λέρος, Δωδεκάνησα

Η Θεα Αρτεμις: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!