TripAdvisor

Mylos Fish Restaurant
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2019

Απλά εξαιρετικό... Πληρώσαμε 40 ευρώ το άτομο αλλά φάγαμε εξαιρετικά.
Να φάτε καλαμάρι ψητό με τηγανιτό ρυζι

Λινγκουινι με αχινο

Ψαροσουπα

Και οπωσδήποτε ραβιολια με μελιτζάνα και ψητό λαβρακι

Μπράβο στα παιδιά και στον αρχιμαγειρα που γνωρίσαμε κιόλας..

Όλα πεντανοστιμα

5 με τόνο...

Ευχαριστούμε, george greece g

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μέτρια κατάσταση στο φαγητό
Ο αστακός κ η καραβίδα δεν ήταν φρέσκα και η μακαρονάδα η στεγνή
Γρήγορο Σερβις

Ευχαριστούμε, chrisovalantod
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ο Γιώργος ζεστός, κατατοπιστικός και φιλόξενος. Δοκιμάστε οπωσδήποτε φιλέτο με πορτσινι και χειροποίητα ζυμαρικά με θαλασσινά

Ευχαριστούμε, Μιχαήλ Β
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έχω δοκιμάσει σε αρκετά εστιατόρια που θα δώσω το κάτι παραπάνω ώστε να φάω καλά...το συγκεκριμένο αξίζει πολύ να το επισκεφτείτε διότι προσφέρει και πολύ ωραία κουζίνα ποικιλία στα οινοπνευματώδη αλλά επίσης μια εξαιρετική τοποθεσία

Ευχαριστούμε, U2256PB_
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2019

Έχοντας επισκεφτεί, μετά από δικό μας ψάξιμο ,για κάτι πιο γκουρμέ που να ξεφεύγει από το πλαίσιο της κλασικής ταβέρνας,το Μύλο στη Λέρο εγώ και η οικογένειά μου 2 ενήλικες 2 παιδιά έμεινα καθόλα δυσαρεστημένη.πολλά γκαρσόνια πέρα δώθε ,το τραπέζι που είχαμε κλείσει ήταν στα πίσω πίσω όχι στα προβεβλημένα μπροστά στον κόλπο της αγ Μαρίνας .τα πρώτα τραπέζια περίμεναν Τούρκους από το Μπόντρουμ της γείτονας χώρας,όχι ιδιαίτερα καλαίσθητους και με τρόπους..Γάλλους και γενικά το 95 τοις εκατό ήταν ξένοι παρά Έλληνες.. ο ιδιοκτήτης δεν καταδέχτηκε να μας καλός ορίσει περιορίστηκε σε απλά νεύματα αν ήταν όλα καλά...τα πιάτα γευστικά χωρίς να απογειώνονται..σε καμία περίπτωση .νιώσαμε κάθε άλλο παρά φιλικά πιεσμένοι να δώσουμε το τραπέζι μας στο επόμενο seating...η αισχροκέρδεια στο έπακρο...
Όσον αφορά το φαγητό αξιόλογη κάβα,μικρές μερίδες ,φειδωλά σε ποσότητα πιάτα...όχι ιδιαίτερα γκουρμέ για αυτό που αυτοπροβάλλεται το εστιατόριο..Το κλειστό κομμάτι του μαγαζιού πολύ πρόχειρο...Έχοντας δοκιμάσει πολύ καλύτερα στην Αθήνα δεν ένιωσα ότι μου άφησε μια καλή γεύση της φιλοξενίας και της ζεστής καρδιάς των κατοίκων της Λερου.Περισσότερο σαν τιμωρία που είμαι Ελληνίδα και ενώ ξόδεψα 110 ευρώ μια τετραμελής οικογένεια και κάνοντας τόσα μίλια από Πειραιά...δεν κατάφερα να ξεπεράσω το πορτοφόλι του Τούρκου με το πούρο που μπορεί και να μην ξαναέρθει ενώ εγώ που θα μπορούσα δεν θα το ξαναέκανα λόγω συμπεριφοράς...όσο και την τέλεια θέα να μου υπόσχονταν!!!!!

3  Ευχαριστούμε, RaniaAthens

Mylos Fish Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λέρος, Δωδεκάνησα

Mylos Fish Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!