“Απαραίτητος προορισμός για κάθε καλοφαγά!”
Κριτική για: Zorbas Taverna

Zorbas Taverna
Καλό για: Γραφική θέα
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Από πού να αρχίσουμε και πού να τελειώσουμε; Η τοποθεσία άψογη! Τα τραπέζια δίπλα στο κύμα! Το προσωπικό και ο ιδιοκτήτης πολύ φιλικοί, γρήγοροι, πρόθυμοι και εξυπηρετικοί! Όσο για το φαγητό η σαλάτα τρίτων είναι τεράστια και με απίθανη γεύση! Οι καβουροκεφτέδες φρεσκότατοι και ζουμεροί! Ο καίσαρας λιώνει στο στόμα και είναι μακράν ο καλύτερος στο νησί! Τα καβουρομπουρεκάκια με τη γλυκόξινη σος απίθανα! Τα ραβιόλια με το σολωμό φρεσκότατα και πεντανόστιμα! Από τις καλύτερες γευστικές εμπειρίες της ζωής μας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Gio-Sofia

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολυ καλο!!! Πολυ ομορφο και ηρεμο περιβαλον διπλα στην θαλασσα... Παρα πολυ καλο φαγητο... Φιλικα ατομα...

Ευχαριστούμε, Ιωάννης Μ
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

δεν έχω λόγια για αυτό το μαγαζί.εμείς τυχαία περνούσαμε και είδαμε το μαγαζί.τα τραπέζια ειναι δίπλα στο κύμα ακριβώς.ενα πράγμα θα πώ ψάχναμε να βρούμε ένα πιάτο που να πούμε πως δεν μας αρέσει...δεν βρήκαμε ούτε ενα..ηταν όλα μα όλα τέλεια φανταστείτε πως τα παραγγείλαμε δύο φορές τα πιάτα.έχει φρεσκότατα θαλασσινά και όλα τα πιάτα είναι ιδιαίτερα γευστικά και ξεχωριστά.απίστευτα γαριδοπιτάκια φανταστικό σκουμπρί φρεσκότατα καλαμαράκια νοστιμότατη καβουροσαλάτα παρα πολύ ωραίο χταπόδι βραστό όλα μα όλα ήταν φανταστικά.άψογο σερβις και πολύ καλο το παλικάρι που το έχει.ευχαριστούμε Νίκο..

Ευχαριστούμε, georgeduke12
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο καλό φαγητό στη Λέρο με το πιο εξυπηρετικο και ευγενικό σέρβις! Δεν υπήρχε πιάτο που να μην μας άρεσε..Οι τιμές απίστευτα καλές.. Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!!! Ενα μεγαλο Μπράβο ειλικρινά! Θα ξαναερθουμε οπωσδήποτε!

Ευχαριστούμε, Lia1303
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2016

Πήγαμε τέλη Ιουλίου με την παρέα μας,

το εστιατόριο είναι ακριβώς πάνω απ τη θάλασσα, υπέροχα πιάτα , τρομερές σαλάτες !!
Σίγουρα θα ξανα πήγαινα κ άλλη φορά αν έμενα παραπάνω μέρες στο νησί.
Οι τιμές προσιτές και το προσωπικό ευγενέστατο !

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, JuliaVid

Zorbas Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λέρος, Δωδεκάνησα

Λέρος, Δωδεκάνησα

Zorbas Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!