“απο τα καλύτερα εστιατόρια στο νησί”
Κριτική για: Zorbas Taverna

Zorbas Taverna
Καλό για: Γραφική θέα
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

δεν έχω λόγια για αυτό το μαγαζί.εμείς τυχαία περνούσαμε και είδαμε το μαγαζί.τα τραπέζια ειναι δίπλα στο κύμα ακριβώς.ενα πράγμα θα πώ ψάχναμε να βρούμε ένα πιάτο που να πούμε πως δεν μας αρέσει...δεν βρήκαμε ούτε ενα..ηταν όλα μα όλα τέλεια φανταστείτε πως τα παραγγείλαμε δύο φορές τα πιάτα.έχει φρεσκότατα θαλασσινά και όλα τα πιάτα είναι ιδιαίτερα γευστικά και ξεχωριστά.απίστευτα γαριδοπιτάκια φανταστικό σκουμπρί φρεσκότατα καλαμαράκια νοστιμότατη καβουροσαλάτα παρα πολύ ωραίο χταπόδι βραστό όλα μα όλα ήταν φανταστικά.άψογο σερβις και πολύ καλο το παλικάρι που το έχει.ευχαριστούμε Νίκο..

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, georgeduke12

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο καλό φαγητό στη Λέρο με το πιο εξυπηρετικο και ευγενικό σέρβις! Δεν υπήρχε πιάτο που να μην μας άρεσε..Οι τιμές απίστευτα καλές.. Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!!! Ενα μεγαλο Μπράβο ειλικρινά! Θα ξαναερθουμε οπωσδήποτε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Lia1303
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2016

Πήγαμε τέλη Ιουλίου με την παρέα μας,

το εστιατόριο είναι ακριβώς πάνω απ τη θάλασσα, υπέροχα πιάτα , τρομερές σαλάτες !!
Σίγουρα θα ξανα πήγαινα κ άλλη φορά αν έμενα παραπάνω μέρες στο νησί.
Οι τιμές προσιτές και το προσωπικό ευγενέστατο !

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, JuliaVid
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά μέσα στην θάλασσα. Προκειται για το καλύτερο σημείο του Παντελιού. Απ' την αρχή μας υποδέχτηκαν με χαρα δύο νεαροί, και μας σέρβιραν ζεστό ψωμί με βούτυρο. Στην συνεχεια πήραν σειρά τα ορεκτικά μας. Τα μεζεδάκια παρεα με το ουζάκι ικανοποίησαν πλήρως την παρέα. Στο τέλος εκτός απο το καρπούζι που ειναι πλέον συνηθισμένο σε ολα τα μαγαζιά αυτη την σεζόν, μας κέρασαν και πεπόνι. Οι σερβιτόροι συνεχώς με το χαμογελο, που σπανίζει στις υπόλοιπες ταβέρνες. Ο λογαριασμός ήρθε πιο "ελαφρύς" απ' οτι αναμέναμε. Πραγματι αξίζει την επίσκεψη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, MariaAdamidou
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το ταξιδι μου επαγγελματικο και γρήγορο μόνο 2 ώρες στο νησι. Δεν μπορώ να σχολιάσω τις τιμές γιατί ήμουν καλεσμένη όμως ήταν εντυπωσιακό το ποσο γρήγορα γέμισε το τραπεζι με μεζεδακια το ένα καλύτερο απ το αλλο. Καλκανι, χταπόδι, καλαμαρι φρέσκο, αθέρινα, γαριδάκια Λέρου και τσίπουρο. Πολύ καλό!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, MaryGer

Zorbas Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λέρος, Δωδεκάνησα

Λέρος, Δωδεκάνησα

Zorbas Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!