“όλα φανταστικά”
Κριτική για: Τής Κακομοίρας

Τής Κακομοίρας

Ήταν όλα υπέροχα , το φαγητό εξαιρετικό και ο ιδιοκτήτης και το προσωπικό πολύ ευγενικοί. Ο χώρος με ωραία διακόσμηση και πολύ καθαρός , το πιο ωραίο στέκι για τον χειμώνα

Ευχαριστούμε, christinamhna

Ήταν ολα εξαιρετικά! Μπαίνοντας στο χώρο του καταστήματος, η υποδοχή μας απο τον ιδιοκτήτη και το προσωπικο ήταν θερμότατη και φιλόξενη! Ο χώρος ήταν πολύ ζεστός με όμορφες πινελιές διακόσμησης και πολύ ωραία μουσική. Στον καταλογο οι επιλογές που ειχαμε ήταν πολλες για να καλύψουν τα γούστα όλων μας. Τα πιάτα που παραγγείλαμε ήταν όλα υπέροχα και γευστικότατα αφήνοντας μας στο τέλος ναι μεν χορτάτους αλλά όχι σκασμένους μιας και όλα ήταν πολύ καλομαγειρεμένα! Να τονίσουμε επίσης ότι η κουζίνα του μαγαζιού έλαμπε! Αποτελεί must επιλογή!

1  Ευχαριστούμε, D6407YDelenam
Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρωτοπει κανεις γι αυτο το μαγαζί. Βρεθήκαμε εκεί μετά από τις τόσο καλές κριτικές που διαβάσαμε για το πρωινό του. Καταρχήν ο ιδιοκτήτης ευγενεστατος, πολυ εξυπηρετικος, και τίμιος θα έλεγα καθώς ενώ μπορουσε να μας αφήσει να ελευθερα να παραγγειλουμε ότι θέλαμε μας ενημέρωνε για κάθε πιάτο το πόσο μεγάλα είναι. Φαγαμε δυο μερες πρωινό και αμα καθόμασταν κ άλλο είμαι σίγουρη ότι θα πήγαινα πολλες φορες ακόμη. Όλα ηταν ενα κ ενα ειλικρινά δοκιμάσαμε κ γλυκά και αλμυρά pancakes, croque Madame και scrambled eggs . Οι τιμές πολυ τίμιες γι αυτό που προσφέρει. Για καλοκαίρι το μπαλκονι με την θέα του μαγαζιου είναι εξαιρετικό!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Κατερινα Μ
Ο/η _Y1260JV, Ιδιοκτήτης του Τής Κακομοίρας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Οκτωβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τη προτιμηση σας!

Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικός ιδιοκτήτης, γρήγορο σέρβις, πολύ νόστιμα φαγητά με φρέσκα υλικά. Κι όλα αυτά τρώγοντας σε μπαλκόνι με εκπληκτική θέα. Αξίζει να το επισκεφθείτε.

Ευχαριστούμε, 744nikosf
Ο/η _Y1260JV, Ιδιοκτήτης του Τής Κακομοίρας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ!!

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για πρωινό με σκοπό να απολαύσουμε την εξαιρετική θέα που προσφέρει έχει το μέρος αλλά και το φαγητό που είχαμε ακούσει ότι είναι γευστικοτατο! Και στην πράξη ήταν όλα υπεροχα. Πήραμε Croque Madame και pancakes με σοκολάτα,φράουλα και bueno. Ήταν τεράστιες μεριδες και πολύ νόστιμα. Αξίζει κάθε ευρώ που θα δώσεις, ίσως η καλύτερη επιλογή για πρωινό στο νησί!

Ευχαριστούμε, John_the_Locophysio

Τής Κακομοίρας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λέρος, Δωδεκάνησα

Τής Κακομοίρας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.