“kaliteros sef stin ko”
Κριτική για: Yorgo Fish Restaurant

Yorgo Fish Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2017

καταπληκτικα πιατα γαριδες σκορδατες γαριδομακαροναδα χταποδι σχαρας τα πιο ωραια καλαμαρια που εχω φαει γεικα ολα τα πιατα καταπληκτικα

Ευχαριστούμε, Nikos X

Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικό εστιατόριο με μοναδικές γεύσεις πολλή καλή εξυπηρέτηση Κ υπέροχη θέα και όλα αυτά κλείνουν με τις απίστευτα καλές τιμές!!!

Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2017

Κύριε Γιώργο, σας ευχαριστούμε για τις όμορφες στιγμές που μας προσφέρατε.
Οι γεύσεις που απολαύσαμε, θα μας συντροφεύουν μέχρι τη δύση του καλοκαιριού.

Ευχαριστούμε, ΚΑΛΟΓΕΡΑ Μ
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2017

Τέλειο μαγαζί που συνδυάζει τους καλοκαιρινούς μεζέδες με θέα τη θάλασσα!!.Οι μερίδες φανταστικές,τόσο την ποιότητα όσο & στην ποσότητα.Ήμασταν 5 άτομα & μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι.Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα..

Ευχαριστούμε, polyzaga
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2017

Το επισκέφτηκα με την οικογένεια μου και εντυπωσιάστηκα από το περιβάλλον, την ποιότητα του φαγητού και την εξυπηρέτηση. Ο Γιώργος φοβερός. Να πάτε οπωσδήποτε!!!

1  Ευχαριστούμε, arissofias

Yorgo Fish Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κως (Χώρα), Κως

Yorgo Fish Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!