“Ούτε καν ”
Κριτική για: Ταβέρνα Πέρασμα

Ταβέρνα Πέρασμα
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Η ταβέρνα "Πέρασμα" αποτελεί την κατ' εξοχήν γνήσια ελληνική ταβέρνα και μια εξαιρετική επιλογή για όσους επιθυμούν να δοκιμάσουν τη μεσογειακή κουζίνα και παραδοσιακές ελληνικές συνταγές χρόνων. Ο χώρος αρμονικά διαμορφωμένος και διακοσμημένος, με ένα μοναδικό συνδυασμό παραδοσιακών και μοντέρνων στοιχείων. Νόστιμα σπιτικά πιάτα σε μεγάλη ποικιλία, μαγειρεμένα με ολόφρεσκα, παρθένα υλικά παραγωγής των ιδιοκτητών, αναμφίβολα ό,τι πιο υγιεινό και προσεγμένο. Σας συνιστώ ανεπιφύλακτα να την επισκεφτείτε, εάν θέλετε να γευτείτε τις αυθεντικές νοστιμιές του νησιού σε ένα οικείο και οικογενειακό περιβάλλον με άψογη εξυπηρέτηση.
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μακριά και αγαπημένοι ..Δεν χρειάζεται υπάρχουν πολύ καλύτερα μαγαζιά και σε καλύτερη τιμή για να πας να φας ποιοτικά και οικονομικά

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, kikos k
Ο/η S D, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Πέρασμα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιανουαρίου 2021

Αγαπητέ πελάτη, κύριε ''kikos k'' μπορείτε σας παρακαλω να μας δώσετε περισσότερα στοιχεία για τους λόγους που σας έκαναν μας δώσατε αυτή τη βαθμολογία; Μπορείτε να μας πείτε πότε μας επισκεφθήκατε και τους λόγους που δεν μείνατε ευχαριστημένος; Τους τελευταίους 2 μήνες είμαστε κλειστά και ειναι απορίας άξιο πως προέκυψε αυτή η δυσαρέσκεια!! Θα ήμουν χαρούμενος αν μου στέλνατε λεπτομέρειες στο παρακάτω mail: tavernaperasma@gmail.com
Η γνώμη κάθε πελάτη μετράει και εφόσον εντοπίσουμε το πρόβλημα κάνουμε τα πάντα για να το διορθώσουμε αμέσως!!

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι το στέκι μας χειμώνα-καλοκαίρι!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!! Γεύσεις ελληνικές με ντόπια προιόντα

Ευχαριστούμε, CHRIDRO
Ο/η SergiDr, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Πέρασμα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστουμε για τα καλά σας λόγια!
Σας ευχαριστούμε για την αξία που μας δίνετε!!
Σας ευχαριστουμε για την προτίμηση που μας δείχνετε!!!

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό, φιλόξενη ατμόσφαιρα, μοναδική ποιότητα σε όλα τα πιάτα. Τα προϊόντα είναι από τα κτήματα τους και είναι ολόφρεσκα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, donatag169
Ο/η steliosdrosos, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Πέρασμα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστουμε πολύ για τη βαθμολογία και την εκτίμηση που μας δείχνετε!!
Ευχαριστούμε που μας επιλέγετε για φαγητό στις διακοπές σας!!

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2020

Άριστα σε όλα !! Φαγητό ,εξυπηρέτηση ,τιμές ,φιλικό περιβάλλον ,τοπικά προϊόντα και η ειρωνία είναι ότι οι επισκέπτες της Κω γνωρίζουν καλύτερα από εμάς τους μόνιμους κατοίκους την αξία αυτής της ταβέρνας !!!Από τώρα θα είναι η πρώτη επιλογή μας και την συνιστούμε σε όλους !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, chrysoula2020
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2019

Σπιτική κουζίνα, πληθώρα γευστικών επιλογών, τέλεια εξυπηρέτηση και πολύ καλές τιμές. Θες κάτι άλλο ?

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Michalis K
Ο/η steliosdrosos, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Πέρασμα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2019

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!! Έχει παραπάνω αξία να μας προτιμούν οι ντόπιοι!!

Ταβέρνα Πέρασμα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μαρμάρι, Κως
Μαστιχάρι, Κως

Ταβέρνα Πέρασμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα