Tripadvisor

“Μη το χασετε !”
Κριτική για: O Lambros

O Lambros
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη φορά έφαγα το 1997 όταν ήμουν 3η γυμνασίου παιδί και έκανα τις διακοπές μου στη Κώ όταν ο πατέρας μου δούλευε σεζόν.Θυμάμαι να σχολάει και να με παίρνει αργά και να με πηγαίνει στον Λάμπρο που τότε ήταν σε άλλο σημείο και να τρώμε ένα ιδιαίτερο κεμπάπ που μου είχε κάνει εντύπωση που ήταν μέσα σε ένα ψωμάκι!22 χρόνια μετά επισκέφτηκα τη Κώ με τη γυναίκα μου,ρώταγα τους ντόπιους αν υπήρχε ακόμα αυτό το μαγαζί και προς μεγάλη χαρά έμαθα ότι εϊχε μετακομϊσει σε άλλο μέρος.Τα κεμπάπ φυσικά τα ίδια όπως τα θυμόμουν,απο τις 10 μέρες στο νησί πήγαμε για φαγητό τις 3 και φύγαμε σκασμένοι,μόνο παράπονο τα βράδια που λιγουρευόμουνα κανά κεμπάμ στο χέρι,έπρεπε να περιμένω μισή ώρα για να πάρω ένα,οπότε αναγκαστικά πήγα αλλού.Ελπίζω όταν ξαναπάω κάποτε με το παιδί μου να υπάρχει ακόμα!

Ευχαριστούμε, Kawasakikos

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό σέρβις , γευστικότατο φαγητό , καλά κρέατα . Το μόνο αρνητικό που ίσως έχει το μαγαζί είναι ότι έχει οχλαγωγία

Ευχαριστούμε, george_mik
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2019

Εξαιρετική ποιότητα κρέατος, μεζέδων και ψησίματος. Σε τέτοια μέρη έπρεπε να μπορούμε να βάλουμε 6 αστέρια!

Ευχαριστούμε, Γιώργος Γ
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αξιζε τον κόπο και το περπάτημα που κάναμε μέχρι να το βρούμε. Πολυ καλο φαγητο και πολυ οικονομικο μαγαζί. Να το επισκεφτείτε οπωσδήποτε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, memale64
Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα εστιατόριο πολλών χρόνων πιστο στην παράδοση.. υπέροχο το χωριάτικο ψωμάκι τους.. το τζατζίκι τους, τα καλαμάκια τους με χοιρινό και κιμά και όχι μόνο.. αξίζει σίγουρα μια επίσκεψη το μαγαζί αυτό..

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
11  Ευχαριστούμε, RaphaelaF25

O Lambros: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κως (Χώρα), Κως

Κως, Δωδεκάνησα

O Lambros: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!