“Άθλια ποιότητα”

Σουρασής Ψητοπωλείο|Sourasis Grillhouse
Η κριτική γράφτηκε 24 Μαρτίου 2021

Γεια σας.παρήγγειλα δύο ψωμάκια με σουβλάκι χοιρινό και ένα σουβλάκι χοιρινό σκέτο. Μετα από μισή ώρα έφτασε η παραγγελία μου. Στην σακούλα μέσα διέκρινα ένα κουτάκι μικρό που δεν ήξερα τι είναι. Ανοίγοντας το διέκρινα 4 πολύ μικρά κομματάκια χοιρινού, το οποίο ήταν το υποτιθέμενο σουβλάκι που παρήγγειλα. Δεν ήταν περασμένα στο ξυλάκι απλά ήταν 4 πολύ μικρά κομματάκια. Νόμιζα ότι μου κάνουν πλάκα και ότι αυτό είναι δώρο από το μαγαζί, όμως δεν ήταν. Δοκίμασα ένα κομματάκι και αμέσως το έφτυσα. Το κρέας πιθανόν ήταν ξαναζεσταμένο στον φούρνο μικροκυμάτων και είχε άθλια γεύση.( γνωρίζω πολύ καλά πως αλλοιώνεται η γεύση από τον φούρνο μικροκυμάτων και ήταν ίδια η γεύση). Ειλικρινά ήταν ότι χειρότερο έχω φάει από θέμα ποιότητας και από εμφάνηση ήταν απαράδεκτο. Καλύτερα να μου έλεγαν ότι δεν είχαν παρά αυτό που μου έστειλαν και μου το χρέωσαν. Δείτε και την αντίστοιχη φωτογραφία (που δεν άντεξα να μην την βγάλω). Στην φωτογραφία έχει 3 κομματάκια ενώ αρχικά είχε 4.(είναι αυτό που δοκίμασα). Πραγματικά δεν έχω λόγια.Τα ψωμάκια ήταν μέτριας ποιότητας. Εννοείται πως δεν θα ξανά παραγγείλω από αυτό το κατάστημα.! Και δεν σας το προτείνω με τίποτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, 727nikosk

Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Σουρασής Ψητοπωλείο|Sourasis Grillhouse: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λαγούδι Ζια, Κως

Σουρασής Ψητοπωλείο|Sourasis Grillhouse: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!