“Ιστορικό ζαχαροπλατείο με το ωραιότερο παγωτό στα Δωδεκάνησα”
Κριτική για: Michalaras

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ο Μιχαλάκης είναι ένα ιστορικό ζαχαροπλαστείο με πολυ καλά υλικά, παγωτό συγκλονιστικό που μοσχοβολαει γάλα και γαλακτομπουρεκο στο λιμάνι της Ποθιας!

1  Ευχαριστούμε, Kostas K

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020

Το νοστιμότερο γαλακτομπούρεκο με παγωτό που έχω φάει στη ζωή μου. Το ζαχαροπλαστείο μου το σύστησε ντόπιος και φυσικά το επισκεπτόμουν κάθε μέρα. Γαλακτομπούρεκο για πρωινό, για μεσημεριανό και για βραδινό (και δεν είμαι και γλυκατζού). Βρίσκεται παραλιακά στην Πόθια. Προσοχή, διότι το gps το βγάζει κάπου παραδίπλα. Κύριε Μιχάλη, σας ευχαριστώ από καρδιάς για την υπέροχη γευστική εμπειρία.

Ευχαριστούμε, Eλπίδα Χ
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο γαλακτομπουρεκο. Λιμπιστηκα όλα τα γλυκά της βιτρίνας. Τέλεια τοποθεσία, λίγο έξω από τη φασαρία των πρώτων μαγαζιών και ταυτόχρονα εκεί που σκάει το κύμα. Ραντεβουδακι στο ζαχαροπλαστειο όπως παλιά! Όποιος θέλει espresso, να πάει σε κάτι άλλο. Εδώ παραδοσιακό ελληνικουλι παιδιά. Αντε και φραπεδια!

Ευχαριστούμε, christinam922
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εξυπηρέτηση. Φάγαμε 2 γαλακτομπούρικα με παγωτό και ήταν τέλεια. Πολύ καθαρά παντού και εξαιρετική θέα το λιμάνι.

14  Ευχαριστούμε, nikolakit106
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2019

Για να μην πω το καλύτερο , ίσως από τα καλύτερα γαλακτομπούρεκα που έχω φάει.
αξίζει να το επισκεφτεί κανείς και να απολάυσει και άλλα γλυκά μπροστα στη θάλασσα με θέα τα κότερα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Bdeves

Michalaras: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βλυχάδια, Κάλυμνος
Μασούρι, Κάλυμνος

Μασούρι, Κάλυμνος
Μυρτιές, Κάλυμνος

Michalaras: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.