Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2017

Μείναμε για 9 νύχτες έπειτα από άσχημη εμπειρία σε άλλο ξενοδοχείο της περιοχής. Η Ρούλα και ο Μιχάλης είναι 2 άριστοι οικοδεσπότες που κάνουν τα πάντα για τους φιλοξενούμενούς τους. Τα δωμάτια είναι μεγάλα και αρκετά καλά εξοπλισμένα για να φτιάξεις πρωινό και να μαγειρέψεις βασικά φαγητά διακοπών. Τα κλινοσκεπάσματα μοσχοβολάνε. Οι μικρές ελλείψεις που διάβασα σε μια κριτική εδώ στο Trip Advisor, όπως έλλειψη χαρτιού καμία φορά και καθυστέρηση στην καθαριότητα δωματίου είναι γεγονός που ωστόσο στην κριτική που διάβασα είναι παραφουσκωμένο και πάντως δεν μπορεί να επηρεάσει τη βαθμολογία μας ούτε το βαθμό καθαριότητας του ξενοδοχείου. Είναι ένα ζευγάρι μαζί με τα δύο τους απίστευτα καλά παιδιά που τα κάνουν όλα μόνοι τους χωρίς βοήθεια και δίνουν και την ψυχή τους για τους ενοίκους του ξενοδοχείου τους. Το ξενοδοχείο και οι υπηρεσίες του είναι απολύτως Value For Money. Απολαύστε την πολύ όμορφη θέα του ξενοδοχείου στη Μαλτεσάνα και μοιραστείτε με τη Ρούλα και τον Μιχάλη ιστορίες και πληροφορίες για το νησί. Θα νιώσετε σαν να είστε φίλοι από παλιά! Θα γίνουν σίγουρα φίλοι σας. Και wifi, σήμα πέντε στα πέντε! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, AngelosGRECO
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σε πολυ ωραίο μέρος...ευγενικοί άνθρωποι αλλά μέσα σε πέντε μέρες που ήταν η διαμονή μας το δωμάτιο μας δεν καθαρίστηκε ούτε τη μια!μέχρι και για χαρτί υγείας ψάχναμε τους ιδιοκτήτες για να μας δώσουν!!μια και μοναδική μέρα μπήκε η γυναίκα στο δωμάτιο και αυτό για να αλλάξει σακούλα στο μπάνιο.ενα μέρος που σίγουρα δεν θα επισκεφτούμε ξανά!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, kwn_eirini
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2017

Το δωμάτιο άψογο ( ίσως τα έπιπλα να χρειάζονται μια ανανέωση), είχε τηλεόραση, ψυγείο, μια μικρή κουζίνα και τοστιέρα και κλιματισμό, εμείς φτιάχναμε το πρωινό στο δωμάτιο μιας και είχε σχεδόν από όλα σε κουζινικά, (πιάτα, ποτήρια, μαχαιροπίρουνα, κλπ). Το μέρος έχει ωραία θέα ενώ όλο το συγκρότημα είναι φτιαγμένο έτσι ώστε να μοιάζει σαν συνοικία νησιού. Το καθάριζαν κάθε δεύτερη μέρα, (καλή δουλειά, όχι τίποτα πρόχειρα), ενώ το Wifi ήταν πιο δυνατό και από του σπιτιού μου. Δύο πράγματα δεν μου άρεσαν, οι φασαρία το πρωί, (υπήρχαν πολλά πιτσιρίκια και οτι ήταν μακριά απο την Χώρα, περίπου μισή ώρα με το αμάξι.

Διαμονή: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Stauros1987
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωματια είναι πεντακάθαρα και ευρύχωρα. Η τιμή πολύ καλη για αυτό που προσφερουν. Η Ρούλα και ο Μιχάλης θελουν πραγματικα να σε βοηθήσουν να περασεις καλα κ να εισαι άνετα στο νησί αλλα κ στο χώρο τους.
Σας ευχαριστούμε πολύ!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, popis949
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Σε εξαιρετική τοποθεσία κοντά στην παραλία της μαλτεζανας αλλά και κοντά στην χώρα μόλις 15λεπτα. Τα κάτω δωμάτια έχουν και την δικιά τους αυλή. Είναι καθαρά και η Ρούλα και ο Μιχάλης πάρα πολύ φιλοξενοι και εξυπηρετικοι. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για ησυχες και ποιοτικές διακοπές.

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, kostasgeo