“Φαγητο”
Κριτική για: Akti Restaurant

Akti Restaurant
Κουζίνες: Θαλασσινά
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2022

Εκπληκτικό φαγητό, απίστευτη θέα, πολύ ευγενικό προσωπικό, μας άρεσε που μας ρωτούσαν για το αν μείναμε ικανοποιημένοι από το φαγητό!!!

Ευχαριστούμε, I9472HW_
Γράψτε μια κριτικήΚριτικές (704)

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχα οοοολα!!!!το καλύτερο φαγητό σε υπέροχο μοναδικό περιβάλλον...ένα ρομαντικό δείπνο με τον άντρα σας!!!να κάνετε οποιαδήποτε κράτηση και ιδανικά ώρα είναι κατά τις 20:00πριν νυχτώσει για να δείτε την πόλη και πριν κ αφού νυχτώσει Εμένα μου έκανε κ πρόταση γάμου εκεί οπότε δεν μπορω μην το έχω στην καρδιά μου.παρολαυτα δοκιμάσαμε εξαιρετικές γεύσεις λιγκουίνι σουπιάς κ ριζότο θαλασσινών τιζκεικ μελιτζάνας και σαλάτα ακτή πήραμε κρασί πληρώσαμε 67€ στο τέλος μας κέρασαν γλυκό

Ευχαριστούμε, 16lnaki
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό φαγητό ,

Μοναδικά πιάτα κ γεύσεις !Απίστευτη ψαρόσουπα !Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό ! Μοναδική θέα του κάστρου !!

Ευχαριστούμε, sofid863
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικό το προσωπικό και καλο φαγητό , η πιο ζεστή θάλασσα στις γενικά κρύες θάλασσες του νησιού, δεν έχει πολυ αέρα σε σχέση με το υπόλοιπο νησί. Οι ξαπλώστρες είναι δωρεάν.

Ευχαριστούμε, Manolokaran61
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το συστήνω ανεπιφύλακτα
Πανέμορφη ατμόσφαιρα και το φαγητό απίστευτα νόστιμο ως και την τελευταία πιρουνια!

Ευχαριστούμε, 496konstantinap

Akti Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αστυπάλαια, Δωδεκάνησα

Akti Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!