“Ωραιο κλίμα!!”
Κριτική για: Αστυφαγιά

Αστυφαγιά
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για μπάνιο μπλε λιμανάκι και μετά για φαγητό εκεί. Το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο, ειδικά μια μακαρονάδα με θαλασσινά που φάγαμε! Ο χώρος επίσης πολύ ήρεμος που μαρεσε! Το μόνο που μας χάλασε ήταν ο σερβιτόρος ο οποίος δεν φορούσε καλά την μάσκα του και εκτός από αυτό ξερόβηχε και έκανε αστεία του τύπου «θα ζήσω» «πεθαίνω» κι ξερόβηχε από πάνω μας. Ήταν ενοχλητικό, και ήταν το μόνο που μας χάλασε το όλο κλίμα. Αλλά ξανά λέω το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο!! Μας κέρασαν κι γλυκακι στο τέλος! Ελπίζω να διορθωθεί αυτή η συμπεριφορά και να ήταν απλά ένα ατυχές γεγονός.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, areti_fk

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολυ ωραιος χωρος, καταπληκτικες γευσεις πολυ ευγενικα τα παιδια (οπως ολοι σε αυτο το νησι ειναι απίστευτο!!) 4 στα 5 απλα λογω καθυστερησης αν και ηταν πολλες οι συγγνώμες και ειλικρινεις, καθαρα για να εχουν εστω 1 παραπανω ατομο..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, FrequentFlier755393
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021

Ότι πιο τέλειο σε ποιότητα καθώς και σε ποσότητα.Η εξυπηρέτηση εξαιρετική και πολύ ευγενικό προσωπικό.Το προτείνω ανεπιφύλακτα αφού οποιοσδήποτε τουρίστας μπορεί να το συνδυάσει με τις παραλίες(Μπλέ Λιμανάκι,Μαλτεζάνα) που ακόμα και με τα πόδια ειναι 7 λεπτ

Ευχαριστούμε, giannisvas7
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό με πρωτότυπες γεύσεις. Ο Θανάσης πολύ ευγενικός και φιλικός. Το απολαύσαμε δύο φορές κατά την σύντομη διαμονή μας στο νησί.

Ευχαριστούμε, ΕΙΡΗΝΗ Α
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021

Όπως ειπα πιο πάνω και το ανεπαρκές πολύ είναι.Ο μετρ πιανει την κουβέντα στους πελάτες έτσι ώστε να δημιουργήσει μια θετική προδιάθεση. Η σάλτσα ήταν σχετικά καλή, αντί για τηγανητές μας έφεραν πατατάκια(chips). Οι κολοκυθοκεφτέδες μυρίζουν σαπούνι πιάτων και οι ντοματοκεφτεδες δεν τρωγοντουσαν. Τελος το μπιφτέκι και η αθερίνες ήταν άψητες και άνοστες. Με αποτέλεσμα να πλήρωσε χωρίς να φάμε.

Ευχαριστούμε, V6740NQ_

Αστυφαγιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αστυπάλαια, Δωδεκάνησα

Αστυφαγιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!