Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2020

Μια ευχάριστη έκπληξη για τις φετινές διακοπές μας, ήταν η διαμονή μας στα viva mare studio στον Περα Γιαλό της Αστυπάλαιας !
Με καταπληκτική θέα στο κάστρο και το λιμανάκι,πεντακάθαρα,ανετα και επαρκως εξοπλισμένα ακόμη για ένα πρωινό Σε λίγα μέτρα ταβέρνες ,καφετέριες ,φούρνος ,σούπερ μάρκετ κλπ όλα στα πόδια σου!Οι ιδιοκτήτες ευγενικοί και εξυπηρετικοί τι άλλο καλύτερο για να αφεθείς στις ομορφιές του νησιού!Ανεπιφύλακτα η καλύτερη
επιλογή,στο ημερολόγιο των διακοπών μου γράφω,value for money!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, ελισσαβετ σ
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καθαρά τέλεια θέα εξαιρετική εξυπηρέτηση από τους υπεύθυνους ήρεμα και άνετα για οικογένειες. Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Η άνθρωποι στην Αστυπάλαια είναι πολύ φιλόξενοι και ήρεμοι οι τιμές προσιτές και το φαγητό πολύ καλο.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Xenos A
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε με το φίλο μου αρχές Σεπτεμβρίου για 4 μέρες! Η υποδοχή , η εξυπηρέτηση και η καθαριότητα, όλα άψογα ! Καθαρές πετσέτες κάθε μέρα!
Φοβερή θέα !
Με το Γιάννη συνεννοηθήκαμε και για αυτοκίνητο , το οποίο μας περίμενε μπροστά στα δωμάτια την επόμενη μέρα από την άφιξη μας!
Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο!

Προσοχή: στις φωτογραφίες υπάρχει τοποθέτηση προϊόντος!

Στην κουζίνα είχε τα απαραίτητα ! Καινούργια σκεύη! Απολαύσαμε το πρωινό μας στο μπαλκόνι με την υπέροχη θέα!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, annie_sthlm
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κατά την άφιξη μας διαπιστώσαμε ότι το μπάνιο δεν είχε καθαριστεί από τους προηγούμενους πελάτες καθώς στον νεροχύτη υπήρχαν κολλημένες και ξεραμένες οδοντόκρεμες παντού.Η μπανιέρα ήταν άθλια και μια μυρωδιά βρώμας ήταν διάχυτη σε όλο το δωμάτιο.Σπάσαμε καταλάθος δυο ποτήρια τα οποία και αφήσαμε σε εμφανές σημείο ώστε να τα δουν και να τα μαζέψουν.Δεν τα μάζεψε ποτέ κανείς με κίνδυνο την σωματική μας ακεραιότητα.Θέα δεν είχαμε και η φασαρία ήταν πολύ έντονη από μηχανάκια κ.τ.λ.Στην αρχή ήταν ευγενικοί μαζί μας στην συνέχεια (προφανώς επειδή τους κάναμε της υποδείξεις μας όσον αφορά το δωμάτιο )δεν μας μιλούσαν καν και δεν μας ρώτησαν καν αν μείναμε ευχαριστημένοι.Εχουμε γυρίσει πολλά μέρη αυτό μας συμβαίνει πρώτη φορά.Δεν μας το πρόσφεραν τζάμπα το πληρώσαμε και εννοείτε ότι είχαμε απαιτησεις όπως και την υποχρέωση να πληρώσουμε στο τέλος.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Sofkaf
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο δωμάτιο ευρύχωρο και άνετο με όλες τις ανέσεις και καθημερινή καθαριότητα.Μπαλκόνι με θέα στη Χώρα.Ο Γιάννης και η Ιωάννα ήταν πολύ εξυπηρετικοί και φιλόξενοι όπως όλοι στο νησί!! Για βόλτα στα νησιά Κουτσομυτη και Κουνουπα,στις παραλίες Βατσες Αγ.Κωνσταντίνος Καμινακια απευθυνθείτε στον Γιάννη!
Γιάννη Ιωάννα σας ευχαριστούμε για την υπέροχη διαμονή σίγουρα θα σας ξανά επισκεφτούμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
2  Ευχαριστούμε, Τίνα Μ