“Καλό φαγητό στην όμορφη βεράντα”

Εστιατόριο Το Γεράνι
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Περιγραφή: Οικογενειακή ταβέρνα που περνά από γενιά σε γενιά. Η φήμη μας ακολουθεί, καθώς προσφέρουμε με συνεπεία το καλύτερο ψάρι και παραδοσιακές νοστιμιές με μόνο ντόπια κρέατα και λαχανικά δικής μας παράγωγης. Η παραδοσιακή οικογενειακή μας ταβέρνα Το Γεράνι θα σας ξαφνιάσει ευχάριστα με τα τόσο γευστικά, αγνά, σπιτικά μαγειρεμένα φαγητά και φρέσκα ψάρια που θα σας προσφέρει. Ήλιος, Θάλασσα, ένα ζεστό χαμόγελο, μια φιλική αγκαλιά και η οικογενειακή θαλπωρή θα κάνουν τις διακοπές σας κοντά μας αξέχαστες και γευστικές, διπλά στη θάλασσα με παρέα όλη μέρα. Το Γεράνι είναι το ιδανικό μέρος για να φάτε. Είμαστε σίγουροι ότι θα περάσετε υπέροχα και θα μας επισκέπτεστε ξανά και ξανά. Ανυπομονούμε να σας εξυπηρετήσουμε!
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαγητό και χαμογελαστοί οικοδεσπότες, ότι πήραμε νόστιμο και εξαιρετικά ψημένο, αξίζει να το δοκιμάσετε αν σας αρέσουν οι κλασικές ταβέρνες.

Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΗΣ Δ

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021

Πολύ ωραίο φαγητό στο λιβάδι. Καλομαγειρεμενο σαν της μαμάς.
Οι τιμές φυσιολογικές, μερίδες μεγάλες.

Ευχαριστούμε, 746manosp
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό, τοπικές γεύσεις,μεγάλες.μεριδες, νορμάλ τιμές, γρήγορη και πολύ φιλική εξυπηρέτηση, καθαρός και όμορφος χώρος, δεν έχει καλή θέα στη θάλασσα αλλά αξίζει να φάει εκεί κανείς. Μην παραλείψετε να δοκιμάσετε τους γεμιστούς κολοκυθοανθούς.

Ευχαριστούμε, vivipharm
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φρεσκοτατα ψαράκια και υπέροχο φαγητό σαν σπιτικό! Υπέροχη τοποθεσία δίπλα στη θάλασσα κ πολύ ωραία διακόσμηση. Αξίζει να το επισκεφθείτε!

Ευχαριστούμε, DionysiaSh90
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2021

πηγαμε,ξαναπηγαμε και ξαναπηγαμε.....καθε μερα εκει ειμασταν και τρωγαμε τονο στη σχαρα! δεν εχω ξαναφαει καλυτερο τονο ποτε μου και πιστεψτε με, απο νησι ειμαι και ξερω καλα,

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, panosp605

Εστιατόριο Το Γεράνι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αστυπάλαια, Δωδεκάνησα

Εστιατόριο Το Γεράνι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!