“Τοπικές γεύσεις”

Εστιατόριο Το Γεράνι
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Περιγραφή: Οικογενειακή ταβέρνα που περνά από γενιά σε γενιά. Η φήμη μας ακολουθεί, καθώς προσφέρουμε με συνεπεία το καλύτερο ψάρι και παραδοσιακές νοστιμιές με μόνο ντόπια κρέατα και λαχανικά δικής μας παράγωγης. Η παραδοσιακή οικογενειακή μας ταβέρνα Το Γεράνι θα σας ξαφνιάσει ευχάριστα με τα τόσο γευστικά, αγνά, σπιτικά μαγειρεμένα φαγητά και φρέσκα ψάρια που θα σας προσφέρει. Ήλιος, Θάλασσα, ένα ζεστό χαμόγελο, μια φιλική αγκαλιά και η οικογενειακή θαλπωρή θα κάνουν τις διακοπές σας κοντά μας αξέχαστες και γευστικές, διπλά στη θάλασσα με παρέα όλη μέρα. Το Γεράνι είναι το ιδανικό μέρος για να φάτε. Είμαστε σίγουροι ότι θα περάσετε υπέροχα και θα μας επισκέπτεστε ξανά και ξανά. Ανυπομονούμε να σας εξυπηρετήσουμε!
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμάσαμε τα παραδοσιακά ραβιολια με χλωρή και τοπικό κρόκο. Ήταν πεντανόστιμα. Ο χώρος δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο, αλλά οι άνθρωποι ευγενέστατοι και εξυπηρετικοί.

1  Ευχαριστούμε, ilias_karlos

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μια υπέροχη γευστική εμπειρία! Επισκεθφηκαμε το μαγαζί δύο φορές και μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι! Φρέσκο ψαράκι, υπέροχες σαλάτες και ορεκτικά! Το προσωπικό ευγενέστατο! Η κυρία Μαρία φοβερή μαγείρισσα και ο κυρ-Μιχάλης τρομερή παρέα! Άριστη σχέση ποιότητας-τιμής!

Ευχαριστούμε, lilycQ7660NO
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ψήσιμο ψαριών... Πολύ καλό περιβάλλον, άψογο service και καλές τιμές... Ένα εξαιρετικό σύνολο... Μπράβο παιδιά...

1  Ευχαριστούμε, _U9636RU
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση, πολύ γευστικά σπιτικά φαγητά, μοναδικές γευσεις . Πήραμε τη σαλάτα Γεράνι, σαγανάκι, ανθούς με χλωμή , σπιτικά ζυμαρικά με χλωμή και σαφράνι , όλα τέλεια! Και τιμές λογικές...αξίζει να πας τουλάχιστον μια φορά!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, 812dimk
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ξέρει κανείς από που να αρχίσει... την καθαριότητα, τα υπέροχα δωμάτια και γενικά ο όλος χώρος ή τα εκπληκτικά παιδιά που το έχουν...
Νίκο και Φρώσω σας ευχαριστούμε για όλα. Η ολιγοήμερη διαμονή μας ήταν μια γεύση από Παράδεισο
Και φυσικά πρέπει να αναφερθούμε στη εξαιρετική κουζίνα της ταβέρνας και τις πολύ καλές τιμές. Κι όλα αυτά στα 30μέτρα από την φανταστική παραλία Λιβάδι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Costas G

Εστιατόριο Το Γεράνι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αστυπάλαια, Δωδεκάνησα

Εστιατόριο Το Γεράνι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!