eDreams
Priceline
StayForLong
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Καθαριοτητα 10,φιλοξενια 10,τοποθεσια 10,διακοσμηση 10.Οτι αλλο ξεχναω παλι 10 θα εβαζα σιγουρα..περασα 7 μερες σαν πριγκιπισσα! Οτι προβλημα και ανησυχια αντιμετωπισα ειxαν παντα την λυση και ηταν παντα εκει! Ολα τα ειχαν ετοιμα για εμενα.. Δεν χρειαστηκε να ανησυχησω για τιποτα, απλα να χαλαρωσω και να απολαυσω τις διακοπες μου! Σας ευχαριστω πολυ για ολα!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, GiouliBi
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ησυχία, καθαριότητα, όμορφα διακοσμημένο δωμάτιο, υπέροχο πρωινό, εξαιρετική τοποθεσια, απίθανη θέα,
Τα κορίτσια που γνωρίσαμε στο ξενοδοχείο ειναι γλυκύτατα, λυπάμαι που φεύγουμε αλλά ειμαι απόλυτα σίγουρη πως θα ξαναγυρίσουμε!
Γενικά ολόκληρο το νησί ειναι μια ζωγραφιά
Οι άνθρωποι ανοιχτόκαρδοι και καλοσυνάτοι,
Νόστιμο φαγητό παντού. Οι τέλειες διακοπές και το συγκεκριμένο ξενοδοχείο άψογο σε όλα !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, nellyduc
Η κριτική έγινε: 12 Οκτωβρίου 2017

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο το Σεπτέμβριο. Περάσαμε υπέροχα. Νιώσαμε την πραγματική ελληνική φιλοξενία. Η Μάρια γλυκύτατος άνθρωπος να μας εξήγηση τα πάντα και να βοηθήσω σε ότι ζητήσαμε το ίδιο και ο σύζυγός της ο Μανος. Πάντα με το χαμόγελο και πάντα με καλές συμβουλές.

Το ξενοδοχείο προσεγμένο και πολύ καθαρό.

Το πρόγευμα απλό αλλά με την σπιτική πινελιά της κυρίας Σταυρούλας που μας καλοεμαθε με τα αλμυρά και τα γλυκά που ετοίμαζε κάθε μέρα.

Σας ευχαριστούμε που κάνατε τις διακοπές μας τόσο ξεχωριστές και όμορφες

Συμβουλή για το δωμάτιο: Υπέροχη επιλογή
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, christianaBelgium
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε στο δωματιο με την ιδιωτικη πισινα. Οτι και να πουμε ειναι πολυ λιγο για αυτο το διαμαντι της αστυπαλαιας ! Εξαιρετικη διαμονη, απιστευτο δωματιο, καθηλωτικη θεα! Πεντακαθαρο, πανεμορφο και οι ιδιοκτητες φοβεροι ανθρωποι. Θεα που δεν περιγραφεται! Η ιδιωτικη πισινα απιστευτη , κολυμπας με θεα ολη την χωρα και το απεραντο γαλαζιο! Plus Κορυφαιο πρωινο!

Amazing room - Breathtaking view! - very clean room - handmade very tasteful breakfast! - very very friendly staff!!!

We stayed in the room with the private pool ! It was amazing and no words can describe it! Stunning view ! You swim in the private pool and you admire the castle and the endless blue!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, stymfalia
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε μια εβδομάδα στα μέσα Ιουλίου στο ξενοδοχείο και φύγαμε με τις καλύτερες εντυπώσεις. Κατ αρχας η θέση του ξενοδοχείου είναι εξαιρετική λίγα μέτρα από την κεντρική πλατεία με τους άριστα αναπαλαιωμενους μύλους. Η θέα από το δωμάτιο εξαιρετική στο φρουρό της Αστυπάλαιας,στους μύλους,στο πέλαγος και στο γιαλό. Τα δωμάτια ευρύχωρα με πολυ καλογουστη minimal αισθητική. Ο διαχωρισμός του νυπτηρα από το μπάνιο αποδείχθηκε πολυ λειτουργικός. Η καθαριότητα άψογη όπως άψογη και η συμπεριφορά όλου του προσωπικού. Πάντα πρόθυμοι για να εξυπηρετήσουν κάθε ανάγκη των ενοίκων. Το πρωινό απολύτως επαρκές με μόνη υπερβολή την καθημερινη τούρτα. Το μόνο αρνητικό ότι τα αυγά η η ομελέτα με τα λουκάνικα ήταν πάντα κρυα. Γενικά μια πολυ καλή οικογενειακή επιχείρηση με εξαίρετο επαγγελματισμό αλλά και πολυ ζέστη και αβίαστα εξυπηρετική φιλοξενία. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Ioannis M