Orbitz.com
eDreams
FindHotel
Trip.com
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2022

Εξαιρετικό προσωπικό, θαυμάσια και καθαρά δωμάτια. Υπέροχο, ποιοτικό και πλούσιο πρωινό και φανταστική θέα από την ευρύχωρη κοινόχρηστη βεράντα του.
Δικαιολογεί απόλυτα τα 5 αστέρια κριτικής.
Όταν ξανάρθουμε, πάλι εκεί θα μείνουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, PANTHIRON
Ο/η Chrysalis Boutique Hotel, Υπεύθυνος του Chrysalis Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Αυγούστου 2022

Θα σας περιμένουμε με πολύ μεγάλη μας χαρά και σας ευχαριστούμε που μας επιλέγετε και μας δείχνετε εμπιστοσύνη!

Σας ευχόμαστε ένα υπέροχο υπόλοιπο καλοκαιριού!

Η κριτική έγινε: 3 Ιουλίου 2022

Η διαμονή μας στο chrysalis ξεπέρασε κάθε προσδοκία!! Το καλύτερο σημείο για διαμονή στο νησί με καταπληκτική θέα το απέραντο γαλάζιο και την πανέμορφη Αστυπάλαια!!! Ο υπέροχος Νικήτας, η γλυκιά Μαίρη και το υπόλοιπο προσωπικό μας εξυπηρέτησαν με τον καλύτερο τρόπο και μας οργάνωσαν τις ημέρες μας στο νησί! Η Μαρια μας εξέπληξε με την οργάνωση και την φιλοξενία και την τσουλα (κόσμημα) που μας δώρισε κατά την αποχώρηση μας. Αν ξαναέρθω ποτέ στο νησί, σίγουρα θα ξανά επιλέξω το ίδιο ξενοδοχείο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, _G9866NE
Ο/η Chrysalis Boutique Hotel, Υπεύθυνος του Chrysalis Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιουλίου 2022

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για τα ευγενικά σας λόγια! Είμαστε πραγματικά ευτυχείς που καταφέραμε να περάσετε όμορφα και ξεκούραστα μαζί μας! Θα είναι χαρά μας να σας ξαναδούμε! Με θερμούς χαιρετισμούς, Η ομάδα του CHRYSALIS

Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2022

Till we meet again..ήταν όλα υπέροχα,όχι μόνο γιατί είναι ένας πανέμορφος χώρος,με φανταστική θέα όμορφα και άνετα δωμάτια και πρωινό που απλά ανυπομονεις για το επόμενο αλλά κυρίως για τα κορίτσια του που κάνουν την διαμονή ακόμα πιο όμορφη,πιο νόστιμη και πιο εύκολη. Μαρία, Μαίρη, Λίνα και όλοι οι υπόλοιποι που δεν γνωρίσαμε προσωπικά,σας ευχαριστούμε που συμβάλλετε να έχουμε μια καταπληκτική παραμονή στο όμορφο νησί σας και περιμένω να σας βρούμε εκεί όταν ξαναγυρίσουμε ☺️ ..να έχετε ένα υπέροχο καλοκαίρι...

Ευχαριστούμε, Marachalk

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για τα καλά σας λόγια! Είναι πάντα τύχη και μεγάλη μας τιμή να φιλοξενούμε ανθρώπους σαν και εσάς!

Σας στέλνουμε τις θερμότερες ευχές μας!

Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2022

Οτι καλύτερο σε χώρο, θεα και προσωπικό.πολύ καθαρά δωμάτια με εύκολο πάρκινγκ και κοντά σε όλα. Οπότε ξανά επισκεπτουμε το νησί εκεί θα μείνουμε. Αξίζει με το παραπάνω τα χρήματα που δίνεις για το συγκεκριμένο κατάλυμα.

Ευχαριστούμε, 939basiliss

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο σας να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο Chrysalis και με τους επόμενες επισκέπτες μας! Ήταν χαρά μας που σας φιλοξενήσαμε!

Σας στέλνουμε τις θερμότερες ευχές μας,

Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2022

Αν κάνεις επισκεφθεί την Αστυπάλαια θα πρέπει να επιλέξει τη διαμονή του σε αυτό το υπέροχο μέρος ασυζητητί!! Το κατάλυμα προσφέρει νόστιμο και πλούσιο, χειροποίητο πρωινό και μια φανατική θέα στο κάστρο του νησιού. Το δωμάτιο καθαρό με πολλες παροχές και άνετο. Το προσωπικό ευγενικότατο, πρόσχαρο και εξυπηρετικό να μας καθοδηγήσει για τις εξορμήσεις μας στο νησί. Σίγουρα θα το επέλεγα ξανά!!!

Ευχαριστούμε, Dionysia M

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για τα καλά σας λόγια! Είναι πάντα τύχη και μεγάλη μας χαρά να φιλοξενούμε ανθρώπους σαν και εσάς!

Σας στέλνουμε τις θερμότερες ευχές μας!