“Η ωραιότερη πίτσα”

Solo Grano Pizza Napoletana Pasta Fresca
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021

Από τις πιο νόστιμες πίτσες που έχουμε δοκιμάσει!!! Σε ένα πολύ γραφικό σοκάκι με ωραίο περιβάλλον και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό!!! Σίγουρα θα το προτιμήσουμε ξανά!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Dimitris M

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλη σχεση ποιοτητας και τιμης.Τα υλικα που επιλεγουν ειναι καλης ποιοτητας.Πολυ εξυπνη συσκευασια του delivery σε πηλινο

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
3  Ευχαριστούμε, tsakirap0st
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη πίτσα ψημένη σε ξυλοφουρνο, προσωπικό πρόσχαρο με φιλική εξυπηρέτηση!!
Μπράβο σας εύχομαι τα καλύτερα!!

2  Ευχαριστούμε, annamagopoulou
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το εστιατόριο 2 φορές!!! Αν μέναμε και άλλες μέρες στη Σύρο θα συνεχιζαμε να τρώμε εκεί.
Η ζύμη της πίτσας λεπτή και τραγανή όσο πρέπει!!! Τα υλικά ποιοτικά!!!
Η καρμπονάρα που έφαγε ο άντρας μου ήταν καταπληκτική και η ποσότητα τόσο χορταστική που κατάφερε τη μισή (η υπόλοιπη σε πακέτο μαζί με το πήλινο σκεύος που ψήθηκε στο ξυλοφουρνο).
Όσον αφορά το προσωπικό και το σέρβις, ήταν άψογοι!!!
Ο Ιωσήφ πρόθυμος να εξηγήσει και να βοηθήσει να επιλέξω τα υλικά της πίτσας της επιλογής μου!!!
Η κυρία Σοφία με το χαμόγελό της μας έκανε να νιώσουμε σαν το σπίτι μας!!!
Γευτηκα την καλύτερη πίτσα της ζωής μου που συνδύαζε τη σοκολάτα με τυρί παλαιωμενο σαν Μιχάλη με spicy νότες από chilli.
Στο τέλος είχε και παγωτάκι για κέρασμα!!!

1  Ευχαριστούμε, 434lilam
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2020

Φανταστικό φαγητό!! Τα υλικά στις μακαρονάδες φρεσκοτατα οι πίτσες πεντανόστιμες όσο για τις μερίδες πλούσιες φεύγεις σκασμενος.. όσο για το προσωπικό ευγενεστατο και πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση και πάντα με το χαμόγελο.

3  Ευχαριστούμε, 111xristosn

Solo Grano Pizza Napoletana Pasta Fresca: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αμπέλα, Σύρος

Solo Grano Pizza Napoletana Pasta Fresca: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!