“Άθλιο”
Κριτική για: Tulum Sifnos

Tulum Sifnos
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε στο μαγαζί, παραγγέλνω καφέ και ενώ ήταν άδειο ήρθε μετά από 20 λεπτά, τα brunch τίποτα το ιδιαίτερο, φύκια για μεταξωτές κορδέλες, γιαούρτι με γύρη μέλισσας "λουλούδια" και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο στα 11 ευρώ.. μας προσέγγισε η τοποθεσία, και ο προσεγμένος χορος.. σε καμία περίπτωση δεν άξιζε.. δεν το συστήνω ούτε στον εχθρό μου..

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, katerinab0136

Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2021

Επισκευθηκαμε το tulum sifnos το πρωί γύρω στις 11 απολαύσαμε το πρωινό μας μαζί με τα δυο μας παιδιά , 11 και 14 ετών , εμείς φάγαμε ομελέτα τρομερά γευστική και τα μικρά φρουτοσαλάτα και club sandwich τα οποία επίσης ήταν εξαιρετικά. Η κοπέλα στο σέρβις ευγενική πολύ. Μετά καθίσαμε στους καναπέδες στην παραλία κάναμε το μπάνιο μας και ανεβήκαμε για μεσημεριανό γύρω στις 16.30 το οποίο ήταν Επίσης τέλειο , tacos black Angus burger και 2 rib eye . Οι τιμές δικαιολογούνται απόλυτα λόγο της εξυπηρέτησης και της ποιότητας των υλικών. Δεν υπάρχει πιο ολοκληρωμένο beach bar στο νησί της Σίφνου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Johnj4591creta
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τα παιδιά εκεί, νομίζουν πως είναι στο Ακαπούλκο ή στη Μύκονο ξέρω’γω και για αυτό χρεώνουν ένα τοστ 8€. Τί 8€ ρε; Είστε τρελοί;;; Το άλλο αστείο της υπόθεσης, είναι πως όταν έρχεται το Champions jet2 γυρω στις 12 το μεσημέρι, τα πρώτα τραπέζια και οι πρώτες μαξιλάρες γίνονται εντελώς μούσκεμα μαζί με όλα όσα εχεις παραγγειλεί καθώς και τα πραγματά σου. Στα θετικα, το ευγενικό προσωπικό και η μουσική…

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
2  Ευχαριστούμε, tasosg111
Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2021
Μετάφραση Google

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2021
Μετάφραση Google

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021

Tulum Sifnos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πλατύς Γιαλός, Σίφνος

Πλατύς Γιαλός, Σίφνος

Tulum Sifnos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.