Για πλύση στομάχου καλό ειναι

Πειραιάς ιός με 5 μποφόρ και ήταν λες και ταξιδεύαμε με 8.τρελλο κούνημα και ειδικά στο λιμάνι της... διαβάστε περισσότερα

K3987XHkikik
Καθυστέρηση χωρίς τέλος

Εντελώς ανακριβείς η ώρες, καθυστερήσεις χωρίς τέλος ακόμα κ με καλό καιρό! Αν μπορείτε μείνετε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
k0nstantin0ua
Διαβάστε και τις 2.354 κριτικές

Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2021

Πολύ κακή εξυπηρέτηση. Επίσης λένε ότι είναι το ταχύτερο jet, αλλά προσωπικά καθυστέρησα να φτάσω 2ωρες από την εκτιμώμενη ωρα και άλλαξαν και την ωρα αναχώρησης μου χωρίς καν να με ενημερώσουν σε μια ωρα αργότερα. Εγώ έκλεισα εισητηρια 200€ με αλλά κριτήρια και τα άλλαξαν εντελώς σε όλο το ταξίδι. ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟΙ

Ευχαριστούμε, Fyntani1234
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2021

Ταξιδεψαμε με το WORLDCHAMPION JET για Συρο και η εμπειρια μας ητανε καταπληκτικη,πηγαιναμε σφαιρα το πληρωμα ευγενεστατο ανετα καθισματα δεν καταλαβαμε τιποτα στο ταξιδι και η ωρα περασε και δεν καταλαβαμε ποτε φτασαμε κιολας,σιγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε για τα ταξιδια μας!

Ευχαριστούμε, connieth11
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Σίγουρα κολλήσαμε όλοι κορόνα. Καθυστέρησαν 1 ώρα. Έλεγχος μηδενικός στα χαρτιά μας. Όσοι είχαμε εισιτήρια στο κινητό, παρόλο που μπορεί να ήμασταν πρώτοι στην σειρά μας βάλανε να περιμένουνε ΟΛΟΥΣ τους πελάτες με εισιτήριο σε φυσική μορφή ( χαρτί)

Τραγικοί

Ευχαριστούμε, Βασίλης Τ
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ολα ηταν τελεια το ferry boat πολυ ωραιο, ευχαριστη διαδρομη το συνιστω και μακαρι να σας ξανα επισκεφτω

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, _O374FZ
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021

Γρήγορα οικονομικά και με άνεση. Εξυπηρέτηση άψογη. Χαμογελαστοί άνθρωποι έτοιμοι να σε βοηθήσουν ανά πάσα στιγμή.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, Anastasios1972