Absolutely amazing tour

1990Vasilisk
Συναρπαστικο

Ηταν υπέροχα εγώ και η παρέα μου το διασκεδάσαμε πολύ.εννοειται πως θα ξαναεπαναληφθει.σας το... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2019
Xristina G

Η κριτική έγινε: 23 Ιανουαρίου 2020

Νομίζω πως η Κλάρα δεν είναι απλά ένας ..ξεναγός…αγαπά το νησί και αυτό που κάνει ..το κάνει με πάθος …εμάς μας ταξίδεψε στο όνειρο και σίγουρα μας έκανε να ερωτευτούμε ….αυτό που ήδη αγαπούσαμε…τη ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ…ευχαριστούμε !

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, 1990Vasilisk
Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2019
Κριτική για: The Santorini Alcoh-all Tour

Ηταν υπέροχα εγώ και η παρέα μου το διασκεδάσαμε πολύ.εννοειται πως θα ξαναεπαναληφθει.σας το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, Xristina G