“Πολυ ευχαριστημενος. Εκτιμάς Φρεσκο φαγητο.”
Κριτική για: Lombranos

Lombranos
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2021

Πολύ νόστιμο φαγητό, ολα ολόφρεσκα. Προτείνω καλαμαρακι και φρεσκο ψαρι! Τα ορεκτικά όνειρο. Με όμορφη θεα

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, RaphaelChodorowski

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020

Ο Ιωσήφ μας περιποιηθηκε με το παραπάνω! Μας κράτησε το πιο όμορφο τραπέζι και μας πρόσφερε το πιο γευστικό τραπέζι με θαλασσινά που φάγαμε στη Σαντορίνη.Στο όμορφο αυτό λιμάνι, το τόσο ειδυλλιακό! Ήταν η τελευταία μας βραδιά στο νησί κ κλείσαμε το όμορφο αυτο ταξίδι του μέλιτος με το πιο όμορφο τρόπο! Ο ιδιοκτήτης πολύ φιλικός, εξυπηρετικός κ ευδιάθετος. Όσο για το φαγητό... Ενώ ταξιδέψαμε από νησί (Κρήτη), η γεύση σε αυτά που φάγαμε ήταν πολύ διαφορετική. Φρεσκάδα, γεύση θάλασσας, νόστιμια σ όλα!!!Μπράβο στην υπέροχη ομάδα. Σας ευχαριστούμε πολύ για την εικόνα που μας άφησατε !!

1  Ευχαριστούμε, _B3491EQ
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αυθεντικό ταβερνάκι με καταπληκτικό φαγητό και χαμογελαστούς ιδιοκτήτες. Μια μοναδική εμπειρία που χαίρομαι τόσο επειδή είχα την ευκαιρία να ζήσω. I will be back soon.Its a promise to me!!!!!! A unique experience in terms of food service and view

1  Ευχαριστούμε, 874evig
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε ταξιδεύει σε άλλη εποχή , απόμακρο στο παλιό λιμάνι . Πολύ φιλικό προσωπικό . Τιμές πολύ καλές . Πιάτα πολύ ωραία , αξίζει μια επίσκεψη που αν συνδυαστεί με βόλτα με το τελεφερίκ πραγματικά θα τη θυμάστε !!

1  Ευχαριστούμε, dehaar4
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2020

Υπέροχο φαγητό πραγματικά... Αρκετά καλές τιμές... ευχάριστο περιβάλλον με καλή μουσική. Υπέροχη θέα...

1  Ευχαριστούμε, Maria T

Lombranos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Φηρά, Σαντορίνη

Lombranos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα