Αξέχαστη ξενάγηση στην Σαντορίνη

Επιλέξαμε ένα από τα ωραιότερα νησιά των Κυκλάδων , παρόλο που είμαστε από νησί εγώ κι ο σύζυγός... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2022
translationssofiaa
Περιοχή Θεσσαλονίκης, Ελλάδα
Τελεια εξυπηρέτησή!!! Ο Δημήτρης ο ξεναγος μας ηταν αψογος!!!!

Καταπληκτικα!!!! Δεν έχουμε λόγια για το πόσο ευχάριστη έκπληξη μας περιμενε οταν φτασαμε στην... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2021
Ploumi12
μέσω κινητής συσκευής
Διαβάστε και τις 1.013 κριτικές

1.009
1.009
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2019

Πήγαμε στη Σαντορίνη και είδαμε πολλά ωραία αξιοθέατα. Επισκεφτήκαμε το Μεγαλοχώρι, την φυσική καρδιά, τον Πύργο και το οινοποιείο Βενετσάνου με τον Μιχάλη οδηγό και ξεναγό μας. Είναι ένας εξαιρετικός γνώστης του νησιού και επαγγελματίας από τους λίγους στο είδος του. Περάσαμε πάρα πολύ ωραία. Ήταν εξαιρετικά. Ευχαριστούμε πολύ το Santorini Road Trips!!! Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, SilviaLans7
Η κριτική έγινε: 12 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Άκρως εξυπηρετικοί!
Ο Νίκος έκανε τα πάντα για την καλύτερη εξυπηρέτηση μας.. Μας έδειξε , εκτός από τα γνωστά μέρη της Σαντορίνης, και κάθε κρυφή γωνιά κάτι που δεν θα βλέπαμε μόνοι μας σίγουρα!
Περάσαμε φανταστικά!!!
Σίγουρα από τα καλύτερα road trip που εχω κάνει!!
Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!!
Ευχαριστούμε πολύ Νίκο και Santorini Road Trips!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, danaibou
Η κριτική έγινε: 15 Ιουνίου 2017

Πολυ καλη γνωση της σαντορινης
Απιστευτα οργανομενη εταιρια
Πολυ φιλικες τιμες
Σιγουρα θα σας προτιμησω ξανα και σιγουρα θα σας συστησω και σε αλλους επισκεπτες του νησιου σας
Keep Going
Ευχαριστουμε για ολα

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2017
2  Ευχαριστούμε, kostas t
Ο/η Michael M, Director of Sales του Santorini Road Trips, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιουνίου 2017
Μετάφραση Google

Dear Kosta,

Thank you for your comment. It is vital for us to have satisfied customers like you. We wish to send you our best wishes and we are looking forward to meeting you again.

Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σας ευχαριστώ πολύ για το καλύτερο ταξίδι που έχω κανη.σαν Έλληνας μετανάστης είναι πάντα προορισμός η πατρίδα στις ετήσιες διακοπες.πρωτη φορά στην μαγευτική Σαντορίνη και εμένα κατάπληκτος από το επίπεδο των ξεναγό μου χάρη και Θάνο αλλά και από την επίσης μαγευτική σαντορινη.συντομα πάλι θα επαναληφθη.σας ευχαριστώ πολυ

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2016
2  Ευχαριστούμε, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ρ
Ο/η George M, Director of Sales του Santorini Road Trips, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Μαρτίου 2017

Αγαπητε Κυριε Παναγιωτη,

Εκ μερους του γραφειου μας, θα θελαμε να σας ευχαριστησουμε πολυ για τα καλα σας λογια. Η ευχαριστη εμπειρια που ειχατε στη Σαντορινη ειναι η καλυτερη ανταμοιβη για εμας. Θα ειμαστε παντα στη διαθεση σας για οποτεδηποτε επισκευθητε το νησι μας.

Με θερμους χαιρετισμους.

Η κριτική έγινε: 13 Ιανουαρίου 2017

περασαμε πολυ ομορφα χαρις στα παιδια απο το road trip. ...πολυ ωραιο tour.....πολλα μπραβο......στα παιδια ολα υπεροχα

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, NektariosM26
Ο/η sketomike, General Manager του Santorini Road Trips, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιανουαρίου 2017
Μετάφραση Google

Thank you for your warm review towards our company. We appreciate it and we will always be available at your requests.