“Πραγματικά ό,τι χειρότερο υπάρχει! Μείνετε μακριά!!!”

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αν θέλετε να περάσετε καλά, μείνετε μακριά από το συγκεκριμένο μαγαζί!!! Δυστυχώς σε μια πολύ ωραία παραλία, αυτό το μαγαζί είναι ό,τι χειρότερο.
Οι μισές ξαπλώστρες χαλασμένες, το προσωπικό αγενέστατο και ιδίως το αφεντικό, ο οποίος δεν ξέρω ποιος νομίζει ότι είναι, αλλά είναι τόσο αγενής σε σημείο αηδίας και αλαζόνας. Πραγματικά μας χάλασε τη μέρα...
Προτιμήστε κάποιο άλλο Beach bar της περιοχής...

Ευχαριστούμε, K M

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2020

Όμορφο μέρος αλλά ο ιδιοκτήτης εκεί πολυ αγενής.... Δεν έκατσα να τσακωθώ μαζί του....ευχομαι να μην έχουν την ίδια αντιμετώπιση με εμένα τα παιδια του σε αντίστοιχη περιπτωση!!πηγαιντε στο μέρος μακριά όμως από τ μαγαζί του

1  Ευχαριστούμε, Dimitris124628
Η κριτική γράφτηκε 29 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταρχήν να ξεκαθαρίσω ότι πρόκειται για μια πολύ όμορφη παραλία !! Δυστυχώς όμως για όλους μας έχει πέσει στα χειρότερα χέρια για να εξυπηρετούν κόσμο. Η ιδιοκτήτρια που εισπράττει το αντίτιμο για τις ξαπλώστρες είναι απλά απαραδεκτη !!!!ειρωνεύεται τους πελάτες της, αγενεστατη και σίγουρα από τους ανθρώπους που μόνο με τον τουρισμό δε θα έπρεπε να ασχολείται !!! Πραγματικά δεν έχω συναντήσει αντίστοιχη περίπτωση επαγγελματια , όντας επαγγελματιας και εγώ ( καμιά σχέση με Πάρο για να μην παρεξηγηθώ ). Πάμε παρακάτω όμως... Καφές από τους χειρότερους που έχουμε πιει και όταν παραγγέλνεις φαγητό πραγματικά τα βλέπεις όλα!!!! Κλαμπ σάντουιτς και σαλάτα Caesar που ένα πεντάχρονο παιδί θα τα κατάφερνε καλύτερα !!!! Γλυτωστε τα χρήματα και την ψυχική σας ηρεμία και απλά προσπεραστε το συγκεκριμένο κατάστημα που νομίζει ότι βρισκόμαστε στην δεκαετία του 80 και ότι ο τουρίστας είναι αφελής και μπορείς να τον κοροϊδεύεις προσφέροντας του σκουπίδια !!! Πετσετουλα ομπρελίτσα από το σπίτι και απολαύστε την πραγματικά πολύ όμορφη παραλία !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, _st_georgoulias
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2017

Προσωπικά το Μαρτσέλο ειναι για μένα η ομορφότερη παραλία της Πάρου!!!Κρυστάλινα νερά, ομορφη αμμουδιά, εξαιρετική εξυπηρέτηση γι'αυτο και την προτιμήσαμε 2 μέρες για να κολυμπήσουμε στα τέλεια νερά της!!!! Το beach bar διαθέτει ωραια snacks,coctails και χυμούς/καφε. Οι δυο ξαπλώστρες με μια ομπρέλα στα 10€ και οχι στα 20€ και στα 15€ βλεπε...Santa Maria-Kολυμπήθρες! Για μένα και αυτό στα συν!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Gogouli
Η κριτική γράφτηκε 27 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο μερος με πολυ καλη οργανωση,πήγαμε για 4 μερες και περασαμε αξέχαστα,μπράβο στα παιδια Μελίνα και Γιώργο για την αψογη εξυπηρέτηση!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, hliast2017

PARADISO CLUB HOTEL - BEACH BAR - RESTAURANT: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παροικιά, Πάρος

Πάρος, Κυκλάδες

PARADISO CLUB HOTEL - BEACH BAR - RESTAURANT: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!