“Όμορφο γλυκό λεμόνι!”
Κριτική για: Γλυκό Λεμόνι

Γλυκό Λεμόνι
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2021

Υπέροχα από όλες τις απόψεις! Όμορφο σημείο στην πλατεία του χωριού, άμεσο σέρβις!!! Πολύ καλές γεύσεις, μεγάλες μερίδες και στο τέλος κέρασμα υπέροχο γλυκό λεμόνι!!!! Μπράβο σας!!!!

Ευχαριστούμε, Morfanna

Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί γιατί μας άρεσε το μέρος. Δυστηχώς φύγαμε αμέσως μόλις είδαμε τον σερβιτόρο. Στο χωριό Κώστος της Πάρου σε ένα μαγαζί που καθίσαμε να φάμε την περασμένη χρονιά προσπαθουσε να μας εξυπηρετήσει αλλά δυστυχώς ήταν όλη την ώρα πάνω από το κινητό του, με αποτέλεσμα γα φάμε μια ώρα αργότερα. Απαράδεκτος.

Ευχαριστούμε, 469mariannas
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2021

Το μπιφτέκι του πραγματικά πολύ κακό. Υποτίθεται 100% μοσχαρίσιος κιμάς αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν είχε κιμά. Μόνο ψωμί, σαν λάστιχο και λύσσα. Τζατζίκι χωρίς λαδι, αλάτι ούτε σκόρδο. Συν του ότι το φαγητό έκανε πάνω από 1 ώρα να έρθει. Χορτάσαμε με τα πιτάκια του κουβέρ πατάτες τηγανιτές και μπύρα. Η δικαιολογία της ιδιοκτήτριας είναι ότι πήγαμε 10 το βράδυ και ότι δεν είναι υπηρέτες μας. Δεν μας είπε όμως ευθέως ότι δεν μπορεί να μας εξυπηρετήσει για να μην κάτσουμε και τα χρήματα τα πήρε μια χαρά. Προφανώς νομίζουν ότι είναι παράλογο ο πελατης να θέλει το φαγητό του σε λιγότερο από 1μιση ώρα. Απαίσιο από κάθε άποψη.

Ευχαριστούμε, konstantinap142
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2021

Βρίσκεται σε ένα όμορφο ορεινό χωριουδάκι της Πάρου, τον Κώστο. Με πεύκα και άνετη αυλή. Το φαγητό επαρκές, χωρίς εξάρσεις. Η σαλάτα "Γλυκό λεμόνι" πλούσια αλλά υπερβολικά στεγνή, το αρνάκι στη γάστρα συμπαθητικό και τα παστουρμαδοπιτάκια γευστικότατα. (Θα τα προτιμούσα λίγο πιο στεγνά). Το ροζέ κρασί πολύ μέτριο και σε λάθος θερμοκρασία.Γρήγορο σέρβις και μεσαίες τιμές.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Μ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, ermeias
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Κρίμα που πρέπει να βάλω μόνο 5 αστέρια το μαγαζί είναι τέλειο από σέρβις το προσωπικό είναι πάντα πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν το φαγητό είναι όνειρο χίλια μπράβο στον ιδιοκτήτη πάντα να είσαστε έτσι

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, sideriskostas

Γλυκό Λεμόνι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παροικιά, Πάρος

Πάρος, Κυκλάδες

Γλυκό Λεμόνι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.