Ανοικτά σήμερα: 8:30 π.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση
ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΟΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΙ

Νοικιάσαμε ένα αυτοκίνητο το οποίο ήταν καινούριο και πεντακάθαρο!!!Το προσωπικό είναι χαμογελαστό... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 14 Φεβρουαρίου 2021
Chrissous1
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ

Dimdeoudes
Αθήνα, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2021

Η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσαμε να έχουμε!!!Νοικιασαμε δυο γουρούνες και πηγαίναμε παντού...Το προσωπικό είναι άριστο και χαμογελαστό...Και οι τιμές πολύ καλες !Να το προτιμήσετε παιδιά !!!θα μείνετε πολύ ευχαριστημένοι

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Dimdeoudes
Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2021

Νοικιασαμε ενα Honda Sh 300 και ενα Volkswagen polo για να γυρισουμε το νησι!!! Ειχαμε αξεχαστες εμπειριες, μας βοηθησαν πολυ και το προσωπικο ηταν ευγενικο, χαμογελαστο και εξυπηρετικο!!! Το προτεινουμε οπωσδήποτε

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Johnpeiraiotis
Η κριτική έγινε: 5 Φεβρουαρίου 2021

Επισκεφτήκαμε το νησί για πέντε μέρες και νοικιάσαμε δυο αυτοκίνητα από το MOTOLAND...Το προσωπικό είναι πολύ φιλικό,μας περίμεναν στο λιμάνι για να μας παραδώσουν τα αυτοκίνητα και μας εξυπηρέτησαν με πολύ καλή διάθεση..Μας έδωσαν χρήσιμες πληροφορίες για το νησί και ήταν εκεί όποτε τους χρειαζόμασταν..Οι τιμές είναι πολύ καλες για το νησί και τον μήνα που το επισκεφτήκαμε...Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και είμαι σίγουρη ότι θα μείνετε πολύ ευχαριστημένοι...

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Afroditenaxos
Η κριτική έγινε: 15 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εκτός από το υπέροχο νησί θα είστε τυχεροί αν πέσετε πάνω σε τέτοιους ανθρώπους. Γρήγοροι, εξυπηρέτηση άψογη, να σου εξηγήσουν που να πας να βγεις να περάσεις όμορφα, τα αυτοκίνητα πεντακάθαρα, καινούργια χωρίς να φοβάσαι τίποτα. Σας το συνιστώ.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, M4570GXmariam
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2020

Πήγαμε 15 Αυγούστου πρωι. Χωρίς ν εχουμε κλείσει τίποτα, μεσα σε 10 λεπτα ειχα παρει τη γουρούνα κ πηγενα σε ξενοδοχείο. Εξυπηρετικοί και φιλικοι σε ολα. Η γουρούνα άψογη και σε πολη καλη τιμη.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, Global456385