Ανοικτά σήμερα: 8:30 π.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση
ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΟΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΙ

Νοικιάσαμε ένα αυτοκίνητο το οποίο ήταν καινούριο και πεντακάθαρο!!!Το προσωπικό είναι χαμογελαστό... διαβάστε περισσότερα

Chrissous1
ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ

Καλησπέρα παιδιά!!Σας συνιστώ οπωσδήποτε το MOTOLAND για τις διακοπές σας!Τα αυτοκίνητα είναι... διαβάστε περισσότερα

dimitriskH1757ZB
Νάξος, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2020

Πήγαμε 15 Αυγούστου πρωι. Χωρίς ν εχουμε κλείσει τίποτα, μεσα σε 10 λεπτα ειχα παρει τη γουρούνα κ πηγενα σε ξενοδοχείο. Εξυπηρετικοί και φιλικοι σε ολα. Η γουρούνα άψογη και σε πολη καλη τιμη.

Ευχαριστούμε, Global456385
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Περιμέναμε πόση ώρα χωρίς να μας δώσουν σημασία ! Ήταν 3 υπάλληλοι που δεν γνώριζαν το αντικείμενο και μας έλεγαν να περιμένουμε κανένα μισά
ωρο !

2  Ευχαριστούμε, _xs1908
Ο/η Motoland, Ιδιοκτήτης του MotoLand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2020

κυρία Χρύσα καλησπέρα σας,

νομίζω πως μας μπερδεύετε με άλλους..είμαστε motoland και βρισκόμαστε ακριβώς απέναντι απ το αστυνομικό τμήμα στην χώρα της Νάξου.Είστε σίγουρη πως υπήρξε τέτοια αντιμετώπιση απο εμάς?Γιατί πραγματικά δεν έχω υπόψιν μου σε τι αναφέρεστε.Ποτέ δεν αφήνουμε πελάτη να περιμένει ,δεν δουλευούμε τρία άτομα λόγω της κατάστασης και πάνω απ όλα διατηρώ την επιχείρηση μου εδώ και 20 χρόνια οπότε μάλλον πως ξέρω το αντικείμενο καλύτερα απ τον καθένα.Σας παρακαλώ πολύ ελέγξτε αν όντως απευθύνεστε σ εμας διότι έψαξα όλο το αρχείο και δεν υπάρχει πελάτης μας με το όνομα σας.Αν πάλι το μόνο που θέλετε είναι να μας συκοφαντήσετε να ξέρετε πως θα ακολουθήσω όλες τις νόμιμες διαδικασίες εναντίον σας.

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020

Εξυπηρέτηση Φοβερή Μηχανάκια Τέλεια , Πολύ Καλές Τιμές!!!! Super Like
Φοβερά
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ
Και οικονομικά

Ευχαριστούμε, stavrosr199
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικη η γουρουνα που νοικιασαμε και σε αριστη κατασταση!!!!!πολυ εξυπηρετικα τα παιδια, μας την παρεδωσαν και την παρελαβαν απο το αεροδρομιο προκειμενου να μας εξυπηρετησουν!!!τους συστηνω ανεπιφυλακτα!!!!σας ευχαριστουμε πολυ!!♥️

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, ElenaPeratinou
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020

Εξυπηρετικότατοι, πολύ καλά οχήματα. Οικονομικές τιμές! Περάσαμε υπέροχα σίγουρα θα το συνιστούσα!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Z8151NJ_