“Το πιο όμορφο ταβερνάκι στον Άγιο Προκοπιο & με τέλειο φαγητό & ΠΟΛΥ καλές τιμες!!”
Κριτική για: O Fotis

O Fotis
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Πήγαμε ένα μεσημέρι Ιουλίου το πιο γραφικό ταβερνάκι πάνω στη θάλασσα ξεχωρίζει μέσα σε οκά τα υπόλοιπα της περιοχής. Παραγγείλαμε χοιρινή μπριζόλα & μουσακά . Μια σαλάτα χωριάτικη & αναψυκτικά. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι όλα πολύ νόστιμα και κυρίως ΣΠΙΤΙΚΑ. Τίποτα ετοιματζίδικο !
Όσο για τις τομές σίγουρα το πιο οικονομικό ταβερνάκι που επισκεφθηκαμε! Γύρω στα 8€ ότι περισσότερες μεριδες. Μπράβο σας συνεχίστε έτσι !
4 αστέρια γιατί δεν είχε μεγάλη ποικιλία όταν φτάσαμε (έιχαν έλλειψη σε κοτόπουλο & κάποια αλλά πιάτα)
Ευχαριστούμε πολύ επίσης το προσωπικό, η κοπελα που μας εξυπηρέτησε ΠΟΛΥ ευγενική & ιδιαίτερα εξυπηρετική!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, marialA7270IG

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παρα κάποιες αρνητικές κριτικές που διαβάσαμε, τις αψηφήσαμε και επισκέφθηκαμε την ταβέρνα. Ευτυχώς μας δικαίωσε αυτή η επιλογή. Παραδοσιακή ταβέρνα με υπέροχο καλαμαράκι, υπέροχες τηγανιτές πατάτες και μια χωριάτικη σαλάτα να φάει μια ολόκληρη στρατιά. Πολύ φυσιολογικές τιμές και το προσωπικό ευγενικό, φιλότιμο και φιλικό. Ο. Τι χρειάζεσαι για τις διακοπές σου, ταβερνάκι διπλα στο κύμα, να σε χτυπάει το δροσερό αεράκι και να σε υπνωτίζει η μυρωδιά του καλαμαρακιού. Σίγουρα το συστήνω και όποτε ξαναεπισκεφθώ τη Νάξο θα είναι απο τα μερη που θα ήθελα να ξαναφάω. Μπράβο σας.

1  Ευχαριστούμε, Ζέτα Κ
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Για άλλη μια χρονιά στις διακοπές μας δεν μπορουσε να λείπει το καλο φαΐ! Μια ταβέρνα που προσφέρει φρέσκα εδέσματα με ναξιωτικες πινελιές και πολυ μερακι!Να τρως ψαράκια και μεζέδες, παρέα με το ούζο ή την παγωμένη μπύρα και να μυρίζεις τον αερα της θάλασσας! Υπέροχο περιβάλλον, πολυ καλό Σέρβις, φανταστικό φαΐ!Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

2  Ευχαριστούμε, Marianthe80
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2019

Πάνω στο κύμα κυριολεκτικά....κατά τα άλλα μέτριο, αδιάφορο και αρπακόλα φαγητό. Για μια μπυρίτσα το ηλιοβασιλεμα και μια χωριάτικη σαλάτα, ιδανικό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Dimitra G
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2019

Αν και σε ωραια τοποθεσια, η εξυπηρετηση κατω του μετριου.
Καθησαμε μεσημερι, και μας υποδεχτηκε μια βαριεστημενη ηλικιωμενη που μας δηλωσε οτι μετα απο 30 λεπτα θα λειτουργησει η κουζινα( δλ 13:45) και αν θελουμε να παραγγειλουμε σαλατα να της πουμε διοτι ειναι δυσκολο να ανεβοκατεβαινει τον δρομο!
Στην συνεχεια μας εξυπηρετησε μια νεαρη που σιγουρα μισουσε την δουλεια της.
Οι μεριδες μετριες, το μπιφτεκι θα μπορουσε να πρωταγωνιστησει σε ταινια " play dough", ενω τα λαδια μαγειρεματος θα μπορουσαν να χρησιμοποιηθουν και στο αυτοκινητο.
Αθλια σχεση τιμης /ποιοτητας.
Το μονο που τους ενδιαφερει ειναι τα χρηματα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, ΣΟΦΙΑ Ν

O Fotis: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

O Fotis: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!