tasosdion

Εξαιρετική ποιότητα διαμονής

Κριτική για: Iria Beach Art Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 28 Ιαν 2019
Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, με καταπληκτική θέα στη θάλασσα. Ήσυχη τοποθεσία, ο κήπος στολισμένος με γλάστρες και παρτέρια λουλουδιών. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και φιλικό. Το πρωινό ήταν εξαίσιο, πολύ πλούσιο με τοπικά εδέσματα και σπιτικές πίτες, όλων των ειδών από καφέδες και κρουασάν, φρέσκοι χυμοί φρούτων, κέικ και διάφορα είδη γεμιστής σφολιάτας. Όμορφα έργα τέχνης στολίζουν τους εσωτερικούς χώρους.
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
146 €
20.3 χλμ. από Iria Beach Art Hotel
Παραλιακό
Νάξος: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οταν δινεις 260 ευρω τη βραδιά εχεις Και τις αντιστοιχες απαιτησεις...
Ας ξεκινησουμε λοιπον:
1. Location: Απλα τελειο! 15 βηματα απο την παραλια της Αγίας Αννας
2. Πρωινο: Για μενα Εξαιρετικο!
3. Το ξενοδοχειο: δεν εχει καθολου ελεύθερους χωρους, να κατσεις να απολαυσεις μια μπυρα!
4. Η παραλια ειναι 15 βηματα, αλλα το Iria beach (επαναλαμβάνω beach hotel!!) δεν εχει ουτε μια δικη του ξαπλωστρα στην παραλια (φυσικα και εχει ελευθερο χωρο η παραλια που θα μπορουσε να δεσμεύει!)
5. Στο δικο μου δωματιο, ειχε ενα μπαλκονακι που επρεπε να κατεβω 7 σκαλιά για να φτασω εκει...-πραγμα που με το.μν τρίχρονο γιο μου δεν ηταν και τοσο ευκολο!
Ασε που στο μπαλκονι ειχε και 3 γάτες (στις οποιες εχω μια αλλεργία στο τρίχωμα!). Ζητησα υη βοηθεια του ξενοδοχείου για να μπορω να απολαμβανω το μπαλκονι που ειχα πληρωσει και μου ειπαν:
Α. Να βρέχω τη γατα και με αυτο τον τροπο δεν θα ξανάρθει
Β. Δεν μπορω να κανω τιποτε!(Μπορεις...να με αλλαξεις δωματιο μπορεις!!! Ή τουλαχιστον να μου το προτεινεις )
6. Το προσωπικο παντως ηταν εξαιρετικα πρόθυμο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, 5apostolism
Η κριτική έγινε: 22 Νοεμβρίου 2014

''IRIA BEACH ART HOTEL'' Ήταν για μας μια Αξέχαστη Εμπειρία. Ευχάριστη διαμονή, σύγχρονα-λειτουργικά-ανακαινισμένα δωμάτια, κατάλληλη τοποθεσία, εύκολη πρόσβαση, πλούσιο γευστικό πρωινό σε όμορφο διαμορφωμένο χώρο! Καταπληκτικά κορίτσια, η Μαρία και η Πόπη..! Κανένα μείον για όσους έχουν την οικονομική δυνατότητα να το απολαύσουν. Το στολίδι της Αγ.Άννας..!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2014
2  Ευχαριστούμε, Georgia F
Η κριτική έγινε: 12 Δεκεμβρίου 2013

Η διαμονή μας στο Ξενοδοχείο ''IRIA BEACH ART HOTEL'' ήταν για μας μια Αξέχαστη Εμπειρία!!!
Όσα λόγια και να πω για τα 2 καταπληκτικά κορίτσια, την Μαρία και την Πόπη, θα είναι λίγα!!! Ένα πολύ μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την εξυπηρέτηση και την φιλοξενία τους!!!

ΣΑΒΒΑΣ-ΤΙΝΗ
''Livas Travel''

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2013
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, TINH81
Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2013

Καταπληκτικο ξενοδοχειο με φιλοξενους ανθρωπους που μασ εκαναν να νιωθουμε οτι κανουμε διακοπες στο σπιτι μας!!!! η Μαρια, η Ποπη αλλα και η καταπληκτικη Αννα μας εδωσαν και την ψυχη τους και μας εκαναν να περασουμε τελεια!!!! τα δωματια ηταν καθε μερα καθαρα λαμποκοπουσαν και μοσχομυριζαν!!!! το ξενοδοχειο διαθετει και δωματιο ειδικα διαμορφομενο για ατομα με αναπηριες!! Αγγελος Διμπιτουζης και Μαρια Καλπακιδου

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2012
Ευχαριστούμε, Aggelos P
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2012

Απίθανο ξενοδοχείο, πολυτελές, σε νησιώτικο στυλ. Η επίπλωση και η διακόσμηση του δωματίου φανταστικές. Το πρωινό σπιτικό και νόστιμο, πολύ όμορφος ο χώρος που σερβίρεται. Ένα βήμα από την υπέροχη παραλία της Αγίας Άννας. Το προσωπικό πάρα πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Θα ξαναπάω σίγουρα!! Η αλήθεια είναι ότι είναι αρκετά ακριβό. Όμως τέλειο!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2011
2  Ευχαριστούμε, TRAVELWORLD437