“ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟ ΣΕ ΟΛΑ .ΦΤΩΧΟ ΜΕΝΟΥ”
Κριτική για: Petrino Beach Restaurant

Petrino Beach Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

χρεωση κουβερ στην αρχη και μετα για τεσσερα φετακια ψωμι παλι χρεωση 2χ130 για το μπιφτεκι που φαγαμε ζητησαμε λιγο λεμονι που το εφεραν μετα απο ωρα προκειται φαινεται για ερασιτεχνες

1  Ευχαριστούμε, dionysiospyromallis
Ο/η Afroditi S, Owner του Petrino Beach Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιουλίου 2021

Καλησπερα κυριε νο2 που φτιαξατε λογαριασμο για να επικετρωθειτε στο ψωμι μας. Το ψωμι που προσφερουμε ειναι παραδοσιακο χειροποιητο με προζυμι απο ντοπιο φουρνο και το ζυμωνουν για μας ειδικη παραγγελια. Οπως καταλαβαινεται οι ανθρωποι αυτοι κοπιαζουν ιδιαιτερα και θα πρεπει να πληρωθουν για τα υλικα και τον κοπο που καταβαλουν καθημερινα για να σας προσφερουν αυτο το ψωμι στις διακοπες σας αν βεβαια και οποτε το θελισετε να το παραγγειλετε, ελπιζουμε να το καταλαβαίνετε.
Για τα υπόλοιπα δεν θα σχολιάσουμε. Δεν μας το επιτρέπουν οι πελάτες μας, η ιστορία και η πορεία του εστιατορίου.

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2021

Πανάκριβο.. Ωραίο φαγητό αλλά πολύ μικρές μερίδες. 1.30 το κουβερ... Απαράδεκτοι... Ούτε καν ένα φρούτο δεν προσφέρουν.. Δε θα ξαναπήγαινα εννοείται

1  Ευχαριστούμε, D3213LM_

Καλησπερα κυριε που φτιαξατε λογαριασμο για να επικεντρωθειτε στο ψωμι μας. Το ψωμι που προσφερουμε ειναι παραδοσιακο χειροποιητο με προζυμι απο ντοπιο φουρνο και το ζυμωνουν για μας ειδικη παραγγελια. Οπως καταλαβαινεται οι ανθρωποι αυτοι κοπιαζουν ιδιαιτερα και θα πρεπει να πληρωθουν για τα υλικα και τον κοπο που καταβαλουν καθημερινα για να σας προσφερουν αυτο το ψωμι στις διακοπες σας αν βεβαια και οποτε το θελισετε να το παραγγειλετε, ελπιζουμε να το καταλαβαίνετε.
Καλή σας συνέχεια.

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εάν αποφασίσετε να επισκεφθείτε την Νάξο θα πρέπει να ξέρετε ότι επισκέπτεστε ένα γαστριμαργικό παράδεισο . Στην πλειοψηφία τους οι ταβέρνες και τα εστιατόρια προσφέρουν καλομαγειρεμένο φαγητό με ντόπια προϊόντα και ενίοτε εφάνταστα πιάτα με πειραγμένες παραδοσιακές συνταγές όπως “ Το Πέτρινο” στην περιοχή Πλάκα . Σε έναν κήπο καταπράσινο με υπέροχη ποιοτική μουσική μπορεί κάποιος να συζητήσει και χαλαρώσει πάνω από ένα πιάτο με ντόπιο κατσίκι και κρέμα από καραμελωμένα καρότα φροντίζοντας να μην παραλήψει το επιδόρπιο παγωτού από φρέσκο ντόπιο γάλα

Ευχαριστούμε, Giorginaki
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2021

Ωραία γουζινα. Το μπιφτέκι καταπληκτικό ευγενεστατο προσωπικό και στην ταβέρνα και στης ξαπλώστρες..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, T712ZN_
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2020

Μια όαση στην κατά τα άλλα μέτρια γευστική μας εξερεύνηση. Εξαιρετικό γκουρμέ φαγητό με ιδιαίτερες γεύσεις.

Ευχαριστούμε, 462evyk

Petrino Beach Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νάξος, Κυκλάδες

Petrino Beach Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!