Άψογη Εξυπηρέτηση..

Γιάννης Δημήτρης : Πολύ καλές τιμές, πολύ ευγενικοί, πρόθυμοι να μας καθοδηγήσουν σε όλα τα μέρη... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2020

aurelh908
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Γιάννης Δημήτρης : Πολύ καλές τιμές, πολύ ευγενικοί, πρόθυμοι να μας καθοδηγήσουν σε όλα τα μέρη του νησιού...
Σας ευχαριστούμε πολύ!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, spirodmt
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σας ευχαριστούμε παρα πολυ για την εμπειρία που χαρήκαμε με το αμαξι σας μας βοήθησε παρα πολυ στο νησί !! Οι τιμές ηταν πολυ καλές και μας ενημέρωσαν πια μέρη πρεπει να επισκεφτούμε στην ναξο ηταν καταπληκτικά ολα !!!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, aurelh908
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει! Άμεση ανταπόκριση και προσιτές τιμές στα αυτοκίνητα! Μόνο Fantasy όταν πηγαίνω Νάξο!

Ευχαριστούμε, konstantinoslagos
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Πολλοί καλοί και χαμογελαστοί άνθρωποι με την επιθυμία να σε καθοδηγήσουν σε όλα τα όμορφα μέρη του νησιού. Καθαρά αμάξια και οικονομικά! Μπράβο συστήνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, V3115BJmariar
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2020

Σε ένα τόσο όμορφο νησί με μοναδικά μέρη για να επισκεφτείς, χρειάζεσαι σαφώς μεταφορικό μέσο και σωστή καθοδήγηση. Η κυρια Γαρυφαλλια, λοιπόν, ήταν εκεί για να μας βοηθήσει ! Άψογη στη δουλειά της και κυρίως άψογος άνθρωπος! Το αμάξι που μας δόθηκε ήταν εξαιρετικό και πολύ οικονομικό. Η κυρια Γαρυφαλλια μας έδωσε τις απαραίτητες πληροφορίες και απολαύσαμε ένα tour, ανακαλύπτοντας όλες τις ομορφιές του νησιού. Συστήνω το Fantasy Rent a Car ανεπιφύλακτα! Κυρια Γαρυφαλλια σας ευχαριστούμε πολύ για όλα !

Μαρία Λυκούρα

Ευχαριστούμε, _R9880DX