eDreams
Priceline41 $
StayForLong
CheapTickets43 $
Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2021

Είναι ένα μέρος πολύ κοντά στην Χώρα αλλα και στην θάλασσα , δεν χρειάζεστε αυτοκίνητο !! Επισκεφτήκαμε την Νάξο τον Αύγουστο του 20 και παρά τις δυσκολίες λόγω του κορονοϊού η Κ. Μιχαλια μας καθησύχασε καθώς είχε πάρει όλα τα απαραίτητα μέτρα για την ασφάλεια όλων μας . Μολις φθάσαμε στο νησί ήρθαν και μας πήραν με ένα βανάκι ,το δωμάτιο ήταν εφοδιασμένο με λιχουδιες στο ψυγείο από την Κ. Μιχαλια , πεντακάθαρο και βολικο σε ένα ήρεμο μέρος . Φοβερά εξυπηρετική και πρόθυμη να μας πει για όλα τα μέρη που αξίζει να επισκεφτούμε στην Νάξο

Σας ευχαριστούμε πολύ Κ. Μιχαλια !!!

Ευχαριστούμε, gkrisildat
Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2020

Ειναι κοντα σε ολα, παραλια Αγ. Γεωργιου και στο κεντρο της χωρας.Πολυ μεγαλα δωματια, ανακαινισμενα και καθαρα!!! Και οπως παντα με πολλα κερασματα απο τα χερακια της ιδιοκτητριας!! Ευχαριστουμε πολυ.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Nomad824582
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020

Μόλις 5 λεπτά απόσταση από τη θάλασσα βρίσκεται αυτό το όμορφο και προσεγμένο κατάλυμα.Μας έκανε θαυμάσια εντύπωση η φιλόξενη διάθεση και η άμεση εξυπηρέτηση της κας Μιχαλίας, η οποία βρήκε δύο παρκοκρέβατα για τα μωρά μας και μας τρατάριζε με νόστιμες τοπικές λιχουδιές.Το διαμέρισμά που μας φιλοξένησε στον τρίτο όροφο έχει μία μεγάλη βεράντα, με μεγάλο τραπέζι και καρέκλες, όπου είναι απόλαυση να κάθεσαι το βράδυ και να χαλαρώνεις. Τα στρώματα στα κρεβάτια πολύ άνετα και ξεκούραστα, από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει τα τελευταία χρόνια σε ξενοδοχεία ή πανσιόν.Το δωμάτιο καθαρό και πολύ άνετο, ενώ πολύ λειτουργικό και μεγάλο είναι και το μπάνιο του.Το κατάλυμα είναι σχεδόν δίπλα σε όλα όσα μπορεί να χρειαστεί κάποιος (μίνι μάρκετ, εστιατόρια, καφέ, ενοικιάσεις οχημάτων), ταυτόχρονα όμως είναι σε σχετικά ήσυχο δρόμο, χωρίς θορύβους και ηχορύπανση. Τηρούνταν σχολαστικά τα μέτρα προφύλαξης και απολύμανσης λόγω του κορωνοιού. Εξαιρετικό και ασφαλές και το wifi. Τιμές λογικές για Αύγουστο μήνα.Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα και ευχαριστούμε και πάλι για την όμορφη φιλοξενία!

Ευχαριστούμε, MIKOMISSION
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, υπέροχη οργάνωση , καθαρά και περιποιημένα δωμάτια. Το ξενοδοχείο βρίσκεται μέσα στη χώρα και τα πάντα είναι πολύ κοντά. Η κυρία Μιχαλία είναι πολύ γλυκιά και υπεύθυνη , μας μετέφερε από το λιμάνι και μας έδωσε αρκετές οδηγίες . Μειναμε 4 μέρες και μακάρι κάποια στιγμή να ξαναπάμε ❤

Ευχαριστούμε, altenisakoutsi
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020

Wonderfull rooms,beautiful,fully equipped,walking distance to the beach,to the center of Chora of Naxos,clean,elegant.The hostess was wonderfull, responsive, would highly recommend it and would definately book again.
Υπέροχα δωμάτια, καθαρά,κομψή διακόσμηση,όμορφα,προσεγμένα, παρείχαν όλες τις ανέσεις, περπατητή απόσταση από παραλία Αγ.Γεωργίου αλλά και το κέντρο της Χώρας. Τιμές πολύ καλές για Αύγουστο μήνα, εξεπλάγην. Οι οικοδεσπότες πολύ ευγενικοί, επικοινωνιακοί, εξυπηρετικοί. Σίγουρα θα τους ξαναπροτιμήσω και θα τους συστήσω.

Ευχαριστούμε, Anastasia_Kam83