“Απαχημη εμπειρία”
Κριτική για: Tohu Beach Bar Restaurant

Tohu Beach Bar Restaurant
Περιγραφή: Το Tohu Beach Bar βρίσκεται σε μια από τις καλύτερες παραλίες της Νάξου, την παραλία της Πλάκας! Εδώ μπορείτε να απολαύσετε πρωινό ή brunch, μεσημεριανό γεύμα ή δείπνο, αναζωογονητικά αναψυκτικά, παγωμένους καφέδες, υπέροχα κοκτέιλ, σνακ, σάντουιτς club, επιλογές χορτοφαγικής και vegan κουζίνας και μεσογειακή κουζίνα με φρέσκα τοπικά συστατικά! Μπορείτε να χαλαρώσετε σε άνετες ξαπλώστρες ή να απολαύσετε ένα κοκτέιλ κάτω από τον ελληνικό ήλιο στο lounge aerea μας δίπλα στη θάλασσα!
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2021

Αγενέστατος υπεύθυνος σε βαθμό κακουργήματος. Επειδή καθήσαμε σε ξαπλώστρα που δεν είχε reserve αφού είχαν περάσει 20 λεπτά, ήρθε ο υπεύθυνος να απαιτήσει να σηκωθούμε διότι σε αυτές τις συγκεκριμένες ξαπλώστρες κάθεται μια οικογένεια Ελβετών…!
Απάντησα οτι θα έπρεπε να είχα ενημερωθεί νωρίτερα οπότε και να βρει μια εναλλακτική λύση για τους Ελβετούς επισκέπτες να καθήσουν δίπλα.
Η απάντηση αποστομωτική! «Λοιπόν, Θα το πώ με τον καλό τον τρόπο άλλη μια φορά, σηκωθείτε»!! Αναρωτιέμαι ποιός θα ήταν ο άλλος τρόπος του. Για χάρη της συμπαθούς ιδιοκτήτριας την οποία ζητήσαμε να δούμε, αναγνώρισε πλήρως από πλευρά της την αγένεια και αντιεπαγγελματισμό του υπαλλήλου της, σηκωθήκαμε για τους Ελβετούς…
Εμείς προφανώς είμαστε άνθρωποι κατώτερου κόσμου..
Μοντέρνο μαγαζί με άψογη κατά τα άλλα διακόσμηση αλλά ακριβά και μικρά πιάτα. Γευστικά ναι, αλλά ακριβά. 7 κεφτέδες στο μέγεθος καρυδιού, 7 ευρώ! Η κοπέλα στο service επίσης πολύ φιλική και επαγγελματίας.
Οχι, σαφώς και υπάρχουν άλλα μαγαζιά με φιλικό προσωπικό και ωραίο περιβάλλον για να πάμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, MichailKgr

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2021

Κακό σέρβις καί αγενείς.20€ ξαπλώστρες καί 30€ ελάχιστη κατανάλωση.δεν αξίζει έχει πολύ καλύτερα μαγαζιά

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 524christost
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2021

Παρα πολυ ευγενικο προσωπικο ολα στην ωρα τους ,φοβερος χωρος και πολυ καθαρος
Καταπληκτικο φαγητο με πολλες επιλογες οπως vegan και gluten-free πιατα
Κατα την γνωμη μου ενα απο τα καλυτερα μαγαζια στην ναξο !!!!!

Ευχαριστούμε, WeloveGreekislands
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2021

Πολύ κακό service , μας είπαν ότι είχε minimum κατανάλωση 30€ ενώ στους μπροστινούς μας 20€ και ο σερβιτόρος που έπαιρνε τις παραγγελίες αγενέστατος

Ευχαριστούμε, 644krystaf
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ όμορφο μαγαζι με φιλικο προσωπικο ομως εως εκει!
Aperol Spritz 9€ και signature cocktails στα 12€;;
Και τιμες στο φαγητο ψηλα μιας κ οι μεριδες ειναι μικρές.

Ευχαριστούμε, EviKyr

Tohu Beach Bar Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μέλανες, Νάξος

Tohu Beach Bar Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!