“ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ”
Κριτική για: Κόζι

Κόζι
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Ο χώρος μας βρίσκεται στην περιοχή Γρόττα δίπλα στη θάλασσα με θέα την Πορτάρα της Νάξου. Σας προσκαλούμε να έρθετε να απολαύσετε σε ένα φιλικό και ζεστό περιβάλλον, τοπικά προϊόντα είτε στα κάρβουνα είτε μαγειρεμένα, το φημισμένο χειροποίητο σουβλάκι από τα χεράκια μας, τα γευστικά ορεκτικά μας και το ντόπιο καλό κρασί. Η πρόσβαση σε μας είναι αρκετά εύκολη όπως και η στάθμευση καθώς βρίσκονται σε πολύ κοντινή απόσταση δύο μεγάλα υπαίθρια parking.
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2019

Σουβλάκι μοσχαρίσιο, αρνακι σούβλας,
σπαλομπριζόλα μόσχου ψημένη όπως πρέπει, τυροκαυτερή καταπληκτική
όλα απίστευτα γνήσια
το επισκεφθήκεμε δις
τιμές λογικότατες
ευγενικό προσωπικό
γρήγορη εξυπηρέτηση
το συστήνω

Ευχαριστούμε, Freedom514218

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε στο μαγαζί μετά από προτροπή φίλων! Πήραμε τη σαλατα τους, κεμπάπ γαουρτλου και μπιφτέκι γεμιστό. Ήταν όλα πολύ γευστικά, καλό ψημένα, σε πλούσιες μερίδες. Δίπλα στη θάλασσα με θέα την πορταρα. Γρήγορο σέρβις, πολύ ωραίο κρασι και νορμάλ τιμές!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Kostas_tbl
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αριστα πραγματικα...πηραμε ναξιωτικη σαλατα φοβερη...το τζατζικι ηταν ''μπομπα'' αν με καταλαβαινετε...ο Κωστας πηρε φιλετο αλα κρεμ και η Δημητρα εξωχικο κοτοπουλο που ειναι ρολο κοτοπουλο με μπεικον πιπεριες και γραβιερα ψημενο στην σουβλα...ηταν ολα φοβερα και σκασαμε απο φαι...μας ρωτησαν αν θελουμε ψωμι η πιτες για κουβερ...αμεση εξυπηρετηση αν και ειχε πολυ κοσμο...ειναι διπλα στο κυμα το μαγαζι με θεα την πορταρα...αυτη τη στιγμη που γραφουμε την κριτικη καθομαστε στο μαγαζι...μολις μας ρωρησαν τι γλυκο να μας κερασουν...γαλακτομπουρεκο η καρυδοπιτα με σοκολατα...τιμες προσιτες...το μενου ειναι υπερπληρες πραγματικα...αριστα...

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, KOSTAS-DIMITRA
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ευχάριστη δροσερή επισκεψη παρά την αφόρητη ζεστη στα σοκακια κ το λιμανι της Ναξου γιατι φυσα βοριας εκει κ το ευχαριστηθηκαμε.
Μεγαλες μεριδες, πιατα σουβλας κ μαγειρευτα. Σουβλακι ετσι κι ετσι προψημενο.
Δε μου αρεσαν οι πολλες γαρνιτουρες στα πιατα. Μου φανηκαν αχρειαστες.

Ευχαριστούμε, Mariag000
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν το καλύτερο με διαφορά από αυτά που φάγαμε στη Νάξο. Μακριά από το χάος,δίπλα στο κύμα με θέα τη Πορτάρα. Το προσωπικό ευγενέστατο. Οι μερίδες αρκετά μεγάλες και οι τιμές πολύ λογικές. Σίγουρα να το επισκεφτείτε!!

1  Ευχαριστούμε, MariaTza

Κόζι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νάξος, Κυκλάδες
Νάξος, Νάξος

Κόζι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!