“Νουμερο ενα επιλογη”
Κριτική για: Κόζι

Κόζι
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Ο χώρος μας βρίσκεται στην περιοχή Γρόττα δίπλα στη θάλασσα με θέα την Πορτάρα της Νάξου. Σας προσκαλούμε να έρθετε να απολαύσετε σε ένα φιλικό και ζεστό περιβάλλον, τοπικά προϊόντα είτε στα κάρβουνα είτε μαγειρεμένα, το φημισμένο χειροποίητο σουβλάκι από τα χεράκια μας, τα γευστικά ορεκτικά μας και το ντόπιο καλό κρασί. Η πρόσβαση σε μας είναι αρκετά εύκολη όπως και η στάθμευση καθώς βρίσκονται σε πολύ κοντινή απόσταση δύο μεγάλα υπαίθρια parking.
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Για αλλη μια φορα επιβεβεβαιωνει την αποψη μου πως ειναι ενα απο τα καλυτερα εστιατόρια της ναξου. Το επισκέφτηκα χθες με την οικογενεια μου και εμεινα για αλλη μια φορα απολυτα ευχαριστημένος. Τελεια σχεση ποιοτητας φαγητου και τιμης. Φιλικο περιβάλλον, αψογο και γρηγορο σερβις. Τελεια θεα. Νουμερο ενα επιλογη.

Ευχαριστούμε, ΣΤΕΛΙΟΣ Χ

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018

Νόστιμο φαγητό, γρήγορη εξυπηρέτηση, ωραίο περιβάλλον σε πολύ καλές τιμές. Πραγματικά δεν πρέπει να το χάσετε !

Ευχαριστούμε, ARIADNI2013
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν μέτριο. Οι πίτες που συνόδευαν το φαγητό ήταν καμμένες και μας έφεραν απόδειξη άλλου τραπεζιού 10 ευρώ παραπάνω, αλλά όταν τους το είπαμε μας έφεραν την κανονική. Το προσωπικό ήταν ευγενικό!

Ευχαριστούμε, mariossal
Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερός χώρος , καταπληκτική εξυπηρέτηση και πεντανόστιμα ψητά. Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Μπράβο σας

1  Ευχαριστούμε, Κέντρο Δια Βίου... I
Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2017

Πρέπει να παραγγέλνετε μία μερίδα για κάθε δύο άτομα. Εξαιρετικά ψημένα κρέατα και στη σούβλα ό,τι επιθυμείτε. Στη Νάξο είσαστε άλλοτε, αν δεν φάτε κρέας τι θα φάτε? Μαγαζί τυπική ψησταριά, αλλά κουβαρντάδικη και με πραγματικά πολύ καλό ψήσιμο σε όλα τα κρέατα. Τεράστιες σαλάτες και πατάτες τηγανιτές Νάξου κομμένες στο χέρι. Τι άλλο να ζητήσει κανείς πάνω στη θάλασσα, ιδίως αν έχει βγει από το Ειρηνοδικείο πεινασμένος και διψασμένος και μετά από τη βουτιά στη θάλασσα μπροστά από το μαγαζί!!

Ευχαριστούμε, Βασίλης Π

Κόζι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νάξος, Νάξος

Κόζι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!