234 €
Jean K

Expérience horrible / Horrible experience /Φρικτή εμπειρία

Κριτική για: Plaka Camping
1,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 23 Αυγ 2023
Établissement à fuir très sérieusement. Le patron est une personne odieuse, malsaine et méchante. Il est violent verbalement et physique. Il a tenté d'agresser physiquement quelqu'un lors de mon séjour. Le personnel n'est pas du tout agréable. Le supermarché du camping est excessivement cher, et ne dispose pas de grand-chose. Le camping n'est pas propre, comme la piscine. Le patron cherche à remplir maximum les places de son camping, on se retrouve à dormir les uns sur les autres, c'est anxiogène. Les sanitaires ne sont pas totalement propres (lavé aux mauvais moments de la journée). Les douches ont des fenêtres, les personnes extérieures ont donc vu sur nous.

An establishment to be avoided in all seriousness. The boss is an obnoxious, unhealthy and nasty person. He is verbally and physically abusive. He tried to physically assault someone during my stay. The staff are not pleasant at all. The campsite supermarket is overpriced and doesn't have much. The campsite is not clean, nor is the swimming pool. The owner is trying to fill as many places as possible on his campsite, so we end up sleeping on top of each other, which is a source of anxiety. The sanitary facilities are not completely clean (washed at the wrong times of the day). The showers have windows, so outsiders can see us.

Ένα ίδρυμα που πρέπει να αποφεύγεται με κάθε σοβαρότητα. Το αφεντικό είναι ένα αντιπαθητικό, ανθυγιεινό και δυσάρεστο άτομο. Είναι λεκτικά και σωματικά βίαιος. Προσπάθησε να επιτεθεί σωματικά σε κάποιον κατά τη διάρκεια της διαμονής μου. Το προσωπικό δεν είναι καθόλου ευχάριστο. Το σούπερ μάρκετ του κάμπινγκ είναι υπερτιμημένο και δεν έχει πολλά πράγματα. Το κάμπινγκ δεν είναι καθαρό, ούτε και η πισίνα. Ο ιδιοκτήτης προσπαθεί να γεμίσει όσο το δυνατόν περισσότερες θέσεις στο κάμπινγκ του, οπότε καταλήγουμε να κοιμόμαστε ο ένας πάνω στον άλλο, γεγονός που προκαλεί άγχος. Οι εγκαταστάσεις υγιεινής δεν είναι απολύτως καθαρές (πλένονται σε λάθος ώρες της ημέρας). Οι ντουζιέρες έχουν παράθυρα, οπότε οι ξένοι μπορούν να μας δουν.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Συμβουλή: Ne réservez pas ! Ne faites pas la même erreur que moi. Don't book! Don't make the same mistake I...
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
1,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
1,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
1,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
  • Tripadvisor
    136 €
6.3 χλμ. από Plaka Camping
Νάξος: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Οδηγούσα με το αυτοκίνητο μου βράδυ καταλαθος μπήκα στο camping λόγω λάθους με το gps , ο υπάλληλος του camping μου μίλησε πολύ άσχημα και λογομαχήσαμε , θα μπορούσε πολύ ήρεμα να μου μιλησει όμορφα. Χωρίς να με ξέρει καν ήταν ειρωνικός και επιθετικός . Απλά τραγικός

Συμβουλή για το δωμάτιο: να μην πατήσουν το πόδι τους
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, vseretidis
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα φέτος και θα πάω και του χρόνου.Οπως και πολύς κόσμος στο συγκεκριμένο καμπινγκ πηγαίνει κάθε χρόνο από ότι έμαθα.οι περισσότεροι είναι ξένοι.Γαλλοι Σλοβενοι Σουηδοί και Αυστριακοί.και κάποιοι Έλληνες είναι θαμώνες κάθε χρόνο.Καλο φαγητο και καφε.Καθαρες τουαλέτες.Καθαρη πισίνα.Απιστευτη παραλια.Οικονομικο μινι μαρκετ Καλά εξοπλισμένο.Διαθετει ψυγειο κουζινα και χωρο για να πλένεις οτιδήποτε θες.Οικονομικη διαμονή.Ευγενικοι ανθρωποι.Ησυχο σε γενικές γραμμές.Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Μαρια-Μιχαελα Χ
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επιεικως απαράδεκτο.Κανω κάμπινγκ πολλά χρόνια, έχω δει όλων των ειδών καλά και μέτρια κάμπινγκ.Ειναι η πρώτη μου φορά που πάω σε κάμπινγκ και οι ιδιοκτήτες είναι τόσο αδιάφοροι και ακοινωνητοι.
- οι θέσεις μόνο θέσεις δεν τις λες.4 σκηνές σε μια θέση.Ειμασταν τυχεροί που ήταν άδειες οι διπλανές μας.
- Το μπαράκι του κάμπινγκ.Ναι πολύ ωραίο φαι αλλά το σέρβις απαράδεκτο. Έπρεπε να πάς μέσα και να τους παρακαλέσεις να παραγγείλεις η να πληρώσεις, ενώ φανερά άραζαν και δεν είχε κόσμο το μαγαζί. Ολοι όσοι σερβηραν αμίλητοι, λες και έκαναν τη δουλειά τους με το ζόρι. Η κοπέλα της ρεσεψιόν μίλησε μόνο την τελευταία μέρα για να ρωτήσει πότε θα μεταφερθούμε.
- Ο ιδιοκτήτης πιο αδιάφορος δεν μπορούσε να είναι.Η πόρτα της τουαλέτας είχε χαλάσει κι ο φίλος μου κλειδώθηκε το βράδυ μέσα και αναγκάστηκε να βγει από το παράθυρο με αποτέλεσμα να χτυπήσει. Το είπαμε στον ιδιοκτήτη και το μόνο που είπε ήταν " το φτιάξανε". Δε ρώτησε ούτε αν είναι καλά ούτε συγγνώμη τίποτα .
Γενικά είστε τυχεροί που έχετε αυτή την παραλιαρα μπροστά και καλό φαι στο εστιατόριο. Αυτά όμως δε θα σας σώσουν για πολύ καιρό, o κόσμος θέλει επικοινωνία και ανθρωπιά για να ξανάρθει! Καλή τύχη, δεν ξαναπαταω!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Melina K
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2017

Ενα ωραιο camping με πολυ πρασινο, σχετικα ησηχο στο πισω επιπεδο, με πολυ καλο mini market, καλο καφε, και σχετικα οικονομικο.Τα μπανια που διαθετει ειναι μπολικα και καθαρα ,υπαρχουν ψυγεια για να εχει κανεις παγωμενα τα πραγματα του προσοχη οι σακουλες ειναι δεκαδες,ζεστα νερα,ενα ομορφο μπαρακι που κανει μερικα live τα βραδυα και μπορεις να πιεις το ποτο σου.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το πισω μερος δηλαδη σαν δευτερο επιπεδο ειναι πιο ησηχο δροσερο και με μπολικη σκια ολη μερα.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
2  Ευχαριστούμε, ManosM230
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2016

Πολύ καλό camping, από τα καλύτερα που έχω επισκεφθεί, πολύ κοντά στην καταπληκτική παραλία της Πλάκας (φοβερά νερά).. Μειονέκτημα ο συνωστισμός (ειδικά για Ιούλιο απίστευτα πολύς κόσμος).. Γενικά μια πολύ καλή επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Y2176SS_